DUSTER

Atraskite visureigį DACIA DUSTER, žavintį SUV automobiliams būdingu padidintu pravažumu ir aukšta 210 mm prošvaisa, moderniu eksterjero dizainu ir sumaniai suprojektuotu salonu bei gausia įranga, subalansuota saugioms ir patogioms kelionėms.

Modernus stilius ir komfortas

Visureigis DACIA DUSTER pasižymi moderniu ir tvirtą charakterį pabrėžiančiu dizainu, kuriam veržlių potėpių suteikia išskirtinės priekinės grotelės ir išraiškingi priekiniai žibintai su LED dienos šviesomis, sukuriančiomis skvarbaus ir ryžtingo žvilgsnio įspūdį. Skulptūriškos variklio gaubto linijos, platūs priekiniai ir galiniai sparnai bei priekinės ir galinės buferių dugno apsaugos, nudažytos matine sidabrine spalva, dar labiau pabrėžia nuotykiams sukurto visureigio dvasią, o ryškumo suteikia „Orange Atacama“ kėbulo spalva, leidžianti užtikrintai išsiskirti iš minios.

Ypatingą vairavimo patogumą užtikrina aukštesnės kokybės medžiagų kuriama jauki atmosfera bei ergonomiškas ir kruopščiai išbaigtas, solidų įvaizdį suteikiantis prietaisų skydas, kurio centre – „Media Nav Evolution“ jutiklinis ekranas, leidžiantis patogiai ir paprastai valdyti daugelį automobilio funkcijų: radiją, telefoną, navigacijos nustatymus, matyti vairavimo „Eco“ režimu rezultatus. Greitai pagrindines funkcijas padeda pasiekti pianino klavišų tipo jungikliai, įtaisyti po centriniu ekranu, automatinę klimato kontrolės sistemą itin patogiai galite valdyti dailiais ir apgalvotai suprojektuotais ratuko formos valdikliais, o visiškai patogiai vairuotojo pozicijoje įsitaisyti leidžia 4 kryptimis reguliuojamas vairas. Naujos konstrukcijos sėdynės su minkštesniu užpildu apgaubia išskirtiniu komfortu, be to, yra tvirtos ir ilgaamžės bei galimos su šildymo funkcija, itin naudinga šaltuoju metų laiku.

Naujos kartos varikliai – dar veržlesnėms kelionėms

Dar daugiau veržlios galios, dar efektyvesnis veikimas, dar mažesnės degalų sąnaudos – tokiomis savybėmis pasižymi naujos kartos DACIA DUSTER varikliai, komponuojami su mechaninėmis 5 arba 6 pavarų transmisijomis. Galite rinktis našų ir taupų benzininį 100 AG variklį, dinamišką „TCe 130“ variklį su GPF kietųjų dalelių filtru, itin veržlų benzininį 150 AG motorą arba dyzelinį 115 AG variklį. Visureigis DUSTER su visų varančiųjų ratų pavara taip pat gali turėti naujovišką „4x4 Monitor“ įrangą, palengvinančią keliones bet kokiomis kelio dangos sąlygomis – įmontuotas kompasas realiu laiku nurodo automobilio posvyrio kampą, taigi galite visuomet užtikrintai žinoti savo automobilio padėtį ir dar efektyviau išnaudoti keturių varančiųjų ratų sistemos gebėjimus bekelėje.

Optimalus saugumas

Visureigis DACIA DUSTER siūlomas su gausia saugos sistemų įranga, padedančia apsaugoti visus automobiliu keliaujančius asmenis. Aklosios zonos stebėjimo sistema apima keturis automobilio šonuose įrengtus ultragarso jutiklius, kurie aptinka gretima eismo juosta artėjantį ir aklojoje zonoje atsidūrusį automobilį 3–5 metrų atstumu. Nustačius bet kokį pavojų, šoniniame veidrodėlyje automatiškai įsižiebia įspėjamasis šviesos signalas. Sistema automatiškai įsijungia važiuojant 30–140 km/val. greičiu. Greičio ribojimo sistema vairuotojui suteikia galimybę važiuoti iš anksto nustatytu greičiu ir jo neviršijant, bei veikia nuo 30 km/val., o pagalbinė avarinio stabdymo sistema, veikianti kartu su ABS sistema, padeda išlaikyti stabilią automobilio trajektoriją net stabdant itin intensyviai.

Vairuoti – dar paprasčiau

Vairuokite DUSTER nesibaimindami jokių iššūkių nei bekelėje, nei miesto gatvėse: automobilyje įrengta iš keturių vaizdo kamerų sudaryta sistema. Viena kamera sumontuota automobilio priekyje, viena – gale, o likusios dvi – šonuose. Ši sistema vairuotojui suteikia galimybę matyti visą automobilį supančią aplinką ir yra be galo naudinga norint pastatyti savąjį DUSTER į stovėjimo vietą, ypač – ankštose erdvėse. Galinio vaizdo kamera įjungiama automatiškai kartu su atbuline pavara, o jos fiksuojamas vaizdas rodomas centriniame ekrane. Perjungus pirmąją pavarą, akimirksniu aktyvuojama priekinė kamera, kurios vaizdas rodomas ekrane – pasirinkti norimą kamerą ir jos suteikiamą vaizdą galima ir tiesiog nuspaudus mygtukus centriniame ekrane, kai aplinkos stebėjimo sistema aktyvuota. Kasdienio naudojimosi patogumą užtikrina laisvų rankų raktas–kortelė: ši sistema atrakina automobilį vairuotojui priartėjus prie automobilio ir jį užrakina, kartu įspėdamas ir garsiniu signalu, vairuotojui nutolstant nuo automobilio – Jums net nereikia išsitraukti raktelio iš kišenės. Lygiai taip pat paprasta ir užvesti variklį – tiesiog paspauskite „Start/Stop“ mygtuką ir... leiskitės į savo gyvenimo nuotykį su DUSTER!

Tobulas pasirinkimas norintiems patirti veržlius ir užtikrintus vairavimo potyrius net sudėtingiausiame kelio ruože, bei mėgautis kasdienio naudojimosi patogumu ir komfortu – atraskite DACIA DUSTER!