159 € per mėn.

Naujasis DACIA JOGGER

Daugiau erdvės gyvenimui

Sujungiantis universalo proporcijas, vienatūriams būdingą erdvumą bei SUV išvaizdos bruožus, naujasis DACIA JOGGER yra praktiškas ir funkcionalus automobilis. Jis puikiai tinka aktyvaus gyvenimo būdo gerbėjams ir užtikrina itin daug vietos viskam, kas jums svarbu, o versija su septyniomis sėdimomis vietomis gali tapti idealiu visos šeimos kelionių bendražygiu.

Veržlus ir modernus dizainas

Elegantiškos linijos, dinamiškas profilis ir stilingos detalės harmoningai dera, sukurdamos išskirtinį DACIA JOGGER dizainą. Išryškintos ratų arkos su juodos spalvos apsaugomis ir juodos apdailos detalės durelių apačioje sustiprina nuotykių ieškotojo charakterį, o didelė prošvaisa bei 16 colių ratlankiai su aukšto profilio padangomis leidžia užtikrintai važiuoti bet kokiu keliu.

Žalios Lichen Khaki spalvos Dacia Jogger priekinė dalis iš šono, matomas ratlankis ir priekinis žibintas su LED dienos šviesomis

LED žibintai

Priekiniai naujojo JOGGER žibintai su Y formos LED dienos šviesomis ir LED artimosiomis šviesomis užtikrina geresnį apšvietimą ir matomumą bet kuriuo paros metu bei pasižymi dideliu energiniu efektyvumu. Vertikalūs galiniai žibintai suprojektuoti taip, kad bagažinės dangčio plotis būtų kuo didesnis, o jų forma pabrėžia galingas galinės automobilio dalies linijas.

Rudos Brown Terracota spalvos Dacia Jogger Extreme, pastatytas kalno papėdėje

EXTREME versija

Naujojo JOGGER nuotykių ieškotojo dvasia dar labiau išryškėja ribotos serijos EXTREME versijoje. Šį variantą galima rinktis ir su ryškia „Terracotta Brown“ spalva, išorėje išskirtinį įvaizdį sukurti padeda juodi lengvojo lydinio ratlankiai, stogo laikikliai ir veidrodėlių dangteliai, o interjerą pagyvina raudonos sėdynių siūlės ir chromo apdailos elementai.

Dacia Jogger moduliniai stogo skersiniai

Moduliniai stogo laikikliai

Sumanu, praktiška ir paprasta naudoti – patentuota modulinių stogo laikiklių sistema puikiai iliustruoja DACIA filosofijos esmę. Laikiklius vos keliais judesiais galima pasukti ir transformuoti į praktiškus stogo skersinius, kuriais galima naudotis vežant iki 80 kilogramų krovinį: gabenkite dviračius, slides ar pritvirtinkite stogo bagažinę, leisdamiesi į aktyvaus laisvalaikio keliones.

Erdvus ir funkcionalus interjeras

Praktiškas, erdvus ir apgalvotai suprojektuotas salonas yra esminė naujojo JOGGER stiprybė. Net 2,9 metro siekianti ratų bazė, aukšta stogo linija ir vertikali galinė dalis lemia, kad tiek salone, tiek bagažinėje vietos užteks visiems ir viskam. Be to, plačios galinės durelės užtikrina, kad įlipti į automobilį ar iš jo išlipti bus itin patogu, o pro didelius šoninius langus į saloną patenka daug šviesos.

Vyras vairuoja Dacia Jogger, matomas vairas, prietaisų skydelis, centrinis ekranas ir konsolė, išmanusis telefonas laikiklyje

Patogi vairuotojo vieta

Moderniame ir plačiame JOGGER prietaisų skyde įrengtus instrumentus – lietimui jautrų multimedijos sistemos ekraną ar automatinį oro kondicionierių su ratuko formos valdikliais – valdyti itin patogu. Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė ir keturiomis kryptimis reguliuojamas vairas leidžia lengvai nustatyti patogiausią vairavimo padėtį, o ergonomiškos sėdynės su kokybiškais ir patvariais apmušalais užtikrina ypatingą komfortą. Papildomai siūlomos ir šildomos priekinės sėdynės.

Platus Dacia Jogger su 7 sėdynėmis interjero vaizdas iš šono

5 arba 7 sėdimos vietos

Naująjį DACIA JOGGER galima rinktis su 5 arba 7 sėdynėmis. Nesudėtingai santykiu 2/3–1/3 nulenkiamos antrosios eilės sėdynės bei nulenkiamos ir išimamos atskiros trečiosios eilės sėdynės (septynvietėje versijoje) užtikrina nesudėtingą sėdynių konfigūracijos pritaikymą pagal poreikius. Be to, interjere gausu praktiškų dėtuvių, kurių bendra talpa yra 24 litrai, o papildomai siūlomi priekinių sėdynių nugarėlėse montuojami atlenkiami staliukai.

Vaizdas į Dacia Jogger interjerą iš bagažinės, kurioje sukrauti lagaminai

Talpi bagažinė

Septynviečio JOGGER bagažinės tūris siekia 160 litrų – ją padidinti iki 565 litrų galima nulenkus trečiosios eilės sėdynes, o jas išėmus ir nulenkus antrosios eilės sėdynes, bagažinės talpa išauga iki įspūdingų 1819 litrų. Versijos su 5 sėdimomis vietomis bagažinės tūris siekia 708 litrų iki galinių sėdynių viršaus. Dar patogiau vežti įvairius krovinius leidžia bagažinėje įrengtos tvirtinimo kilpos ir elastinės tvirtinimo juostos bei kabliukai.

Efektyvios pavaros sistemos

Mėgaukitės tiek išskirtine erdve ir komfortu, tiek sklandžiu važiavimu, kurį užtikrina naujajame JOGGER montuojami efektyvūs varikliai. Be to, jau šiais metais debiutuos JOGGER su pirmąja hibridine DACIA pavaros sistema, kuri padės dar labiau sumažinti degalų sąnaudas ir kelionių poveikį aplinkai.

Rudos Brown Terracota spalvos Dacia Jogger važiuoja mieste, matomas iš galinės pusės

1,0 l TCe 110 AG

Energingą dinamiką ir puikią degalų ekonomiją suderina naujajame JOGGER siūlomas benzininis 1,0 litro darbinio tūrio, 3 cilindrų variklis su turbokompresoriumi. Jis pasiekia 110 AG galią ir 200 Nm sukimo momentą ir yra komponuojamas su 6 pavarų mechanine transmisija, o vidutinės degalų sąnaudos siekia 5,7 l/100 km.

LPG mygtukas benzinu ir LPG dujomis varomo Dacia Jogger prietaisų skyde

1,0 l ECO-G 100 AG

Benzinu ir LPG dujomis varomas ECO-G variklis su turbokompresoriumi pasižymi ypatingu efektyvumu, tad galėsite džiaugtis mažesnėmis išlaidomis degalams. Bendras benzinu ir dujomis įveikiamas atstumas gali siekti daugiau nei 1000 km. ECO-G 100 AG variklis derinamas su 6 pavarų mechanine transmisija.

Hibridinis Dacia Jogger važiuoja užmiesčio keliu

JOGGER HYBRID 140 

Ateityje debiutuosiantis naujasis JOGGER HYBRID 140 – pirmasis visiškai hibridinis DACIA automobilis. Novatoriška pavaros sistema, apimanti 1,6 l benzininį variklį ir du elektros variklius, pasiekia 140 AG galią ir leidžia net iki 80 proc. laiko mieste vairuoti vien elektros režimu. Taip iki 40 proc. sumažinamos degalų sąnaudos bei užtikrinamas iki 33 proc. mažesnis išmetamojo CO2 kiekis. 
Hibridinio automobilio baterija įkraunama tiesiog vairuojant – stabdymo ir lėtėjimo metu išskiriama energija regeneruojama ir kaupiama baterijoje, o pažangi automatinė transmisija ir išmani energijos valdymo sistema optimizuoja hibridinės pavaros efektyvumą bei degalų ir energijos sąnaudas.

Sumanios technologijos

Šeimos automobilyje JOGGER diegiamos saugos ir pagalbos vairuotojui technologijos leis vairuoti su didesne ramybe, o tokios praktiškos funkcijos kaip beraktis atrakinimas ir paleidimas padidins kasdienio naudojimosi patogumą.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Jogger, veikia priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai

Pagalba vairuojant

Aklųjų zonų stebėjimo sistema LED švieselėmis šoniniuose veidrodėliuose perspėja vairuotoją apie šalia automobilio artėjančias transporto priemones, todėl keisti eismo juostą galite patogiau ir saugiau. Manevruoti miesto erdvėse ar parkuoti naująjį JOGGER padeda priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinė vaizdo kamera – ši įranga leidžia geriau matyti automobilio aplinką ir įspėja apie kliūtis.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Jogger, veikia aktyvi avarinio stabdymo sistema

Saugumas kelyje

Aktyvi avarinio stabdymo sistema veikia važiuojant nuo 7 km/val. greičiu. Radaro jutiklis, sumontuotas automobilio priekyje, nustato atstumą iki priekyje stovinčios ar važiuojančios kitos transporto priemonės, o esant susidūrimo pavojui sistema garsiniais ar vaizdiniais signalais įspėja vairuotoją bei pradeda automatiškai stabdyti, jei vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai.

Dacia Jogger beraktės atrakinimo sistemos raktas-kortelė

Laisvų rankų raktas-kortelė

Kasdienio naudojimosi patogumą užtikrina laisvų rankų raktas-kortelė. Ši sistema atrakina automobilį vairuotojui priartėjus ir jį užrakina, kartu įspėdama ir garsiniu signalu, vairuotojui nutolstant nuo automobilio – raktelio nė nereikia išimti iš kišenės ar krepšio. Lygiai taip pat paprasta ir užvesti variklį – tiesiog paspauskite „Start“ mygtuką ir leiskitės į kelią.

Multimedijos sistemos – kiekvieno poreikiams

Patogiai pasiekite automobilio nustatymus, telefono, navigacijos ar radijo valdymą bei kitas funkcijas. Naujajame DACIA JOGGER gali būti įrengta viena iš trijų multimedijos sistemų: valdoma naudojant išmanųjį telefoną arba su integruotu 8 colių lietimui jautriu ekranu prietaisų skydo viršuje.