137 € per mėn.

DACIA SANDERO

Praktiškas ir stilingas miesto automobilis

Susipažinkite su praktišku ir universaliu miesto automobiliu, kuris sklandžiai derės prie jūsų gyvenimo. Nuo sumanių technologijų ir ekonomiškų variklių iki šiuolaikiško dizaino ir funkcionalios interjero erdvės – kompaktiškas hečbekas DACIA SANDERO suderina viską, ko reikia, kad kelionės būtų malonios ir patogios.

Modernus dizainas ir interjeras

Kiekviena SANDERO detalė pabrėžia šiuolaikišką stilių – tiek išorėje, tiek viduje. Išraiškingos kėbulo linijos ir patrauklus priekinės dalies dizainas, kuriame integruota naujoji DACIA prekės ženklo emblema, padeda sukurti nepriekaištingą įvaizdį, o apgalvotai suprojektuotas ir kokybiškas interjeras pasižymi erdvumu ir garantuoja komfortą visiems keleiviams.

Tamsiai pilko Dacia Sandero priekinė dalis su LED dienos žibintais ir nauja Dacia emblema

LED žibintai

Vienas ryškiausių SANDERO dizaino akcentų yra priekiniai žibintai su Y formos LED dienos šviesomis, kurios papildo šiuolaikišką automobilio išvaizdą – šis šviesų motyvas atkartojamas ir galiniuose žibintuose. Be to, priekiniai LED artimųjų šviesų žibintai užtikrina geresnį apšvietimą ir matomumą bet kuriuo paros metu bei pasižymi dideliu energiniu efektyvumu.

Dacia Sandero interjeras: matomas vairas, prietaisų skydelis, centrinis ekranas ir centrinė konsolė

Patogi salono erdvė

Patogų SANDERO valdymą užtikrina lietimui jautrus multimedijos ekranas, sumaniai išdėstyti valdikliai prietaisų skyde ir ant vairaračio esantys mygtukai. Ergonomiškos sėdynės suteikia komfortą net ilgose kelionėse, o reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė ir 4 kryptimis reguliuojamas vairas leidžia lengvai rasti patogią vairavimo padėtį.

Moteris deda prekes į atidarytą pilko Dacia Sandero bagažinę

Daug erdvės viskam

Kompaktiškas hečbekas SANDERO užtikrina daug vietos tiek keleiviams, tiek jų daiktams. Erdvė ant galinių sėdynių kelių lygyje – didžiausia tarp šio segmento automobilių, todėl gale patogiai jausis trys suaugę keleiviai. 410 litrų bagažinės tūrį nulenkus galines sėdynes galima padidinti iki 1455 litrų, o bendra salone esančių dėtuvių talpa gali siekti net 21 litrą.

Naudingos technologijos

Miesto automobilyje SANDERO diegiamos modernios vairavimo pagalbos sistemos ir saugos funkcijos padės vairuoti su didesne ramybe ir padidins saugumą. Patogesnį kasdienį naudojimąsi automobiliu taip pat užtikrina sumanūs sprendimai, pavyzdžiui, beraktė atrakinimo ir paleidimo sistema.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Sandero, veikia aklųjų zonų stebėjimo sistema

Vairavimo pagalba

Su papildoma pagalbine įranga vairuoti tampa daug paprasčiau. Pavyzdžiui, aklųjų zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją LED švieselėmis šoniniuose veidrodėliuose apie šalia automobilio artėjančias transporto priemones – tai leidžia saugiau keisti eismo juostą ir judėti intensyviame eisme. Priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera itin palengvina automobilio parkavimą.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Sandero, veikia aktyvi avarinio stabdymo sistema

Didesnis saugumas

Jau standartinėje SANDERO įrangoje diegiama aktyvi avarinio stabdymo sistema padidina vairavimo saugumą. Ji nustato atstumą iki priekyje stovinčios ar važiuojančios kitos transporto priemonės, o esant susidūrimo pavojui garsiniais ir vaizdiniais signalais įspėja vairuotoją. Taip pat sistema gali automatiškai stabdyti, jei vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai.

Dacia Sandero beraktės atrakinimo sistemos raktas-kortelė

Laisvų rankų raktas-kortelė

Kasdienės kelionės tampa patogesnės su papildomai pasirenkama berakte atrakinimo sistema. Ji aptinka jūsų turimą laisvų rankų raktą-kortelę ir atrakina automobilį jums priartėjus, o nueinant nuo automobilio jį užrakina, kartu įspėdama ir garsiniu signalu. Lygiai taip pat paprasta ir paleisti automobilį – tiesiog paspauskite „Start“ mygtuką ir pradėkite kelionę.

Sumanios multimedijos sistemos

Patogiai pasiekite savojo SANDERO nustatymus, telefono, navigacijos ar radijo valdymą bei kitas funkcijas naudodamiesi viena iš trijų multimedijos sistemų: valdoma naudojant išmanųjį telefoną arba su integruotu 8 colių lietimui jautriu ekranu prietaisų skydo viršuje.

Išmanusis telefonas su atidarytu DACIA MEDIA CONTROL programėlės langu, įtvirtintas Dacia Sandero prietaisų skyde

MEDIA CONTROL

MEDIA CONTROL sistema su integruotu radiju leidžia „Bluetooth“ ryšiu susieti telefoną su automobiliu, o garsą ir 3,5 colio TFT ekraną prietaisų skydelyje valdyti mygtukais ant vairo. Mobilioji programėlė DACIA MEDIA CONTROL suteikia dar daugiau patogumo – naudokitės savo išmaniuoju telefonu lyg jutikliniu ekranu, įtvirtinę jį integruotame laikiklyje prietaisų skydo viršuje.

Dacia Sandero 8 colių centrinis ekranas su MEDIA DISPLAY multimedijos sistema

MEDIA DISPLAY

Matykite svarbiausią informaciją ir valdykite įvairias funkcijas – nuo muzikos iki transporto priemonės nustatymų – 8 colių lietimui jautriame centriniame ekrane. Multimedijos sistemos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi, ji taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ per USB jungtį, tad galite lengvai pasiekti mobiliojo telefono programėles.

Vyras naudojasi navigacija Dacia Sandero jutikliniame ekrane su MEDIA NAV multimedijos sistema

MEDIA NAV 

Su MEDIA NAV sistema automobilyje diegiama integruota navigacijos sistema su išplėstine žemėlapio versija, kurią lengva valdyti naudojantis 8 colių jutikliniu ekranu. Taip pat ši multimedijos sistema apima 6 garsiakalbius, kurie leis kelionėse mėgautis dar aukštesnės kokybės garsu, 2 USB jungtis ir „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ sąsają.

Našūs ir taupūs varikliai

DACIA SANDERO leidžia mėgautis sklandžiu ir maloniu važiavimu, o jame montuojami ekonomiški ir efektyvūs varikliai ne tik užtikrina kasdienių kelionių patogumą, bet ir nedideles eksploatacijos išlaidas.

Mėlynas Dacia Sandero važiuoja gatve miesto aplinkoje

1,0 l TCe 65 AG

Optimizuotas vairavimui mieste ir komponuojamas su mechanine 6 pavarų dėže, 3 cilindrų 65 AG variklis yra puikus pasirinkimas miesto gyventojams. Sumanūs techniniai sprendimai padeda užtikrinti mažas priežiūros išlaidas, o vidutinės degalų sąnaudos siekia tik 5,1–5,4 l/100 km.

Mėlynas Dacia Sandero pastatytas šalia gyvenamojo pastato, vyras eina prie automobilio su pirkinių krepšiu

1,0 l TCe 90 AG

Ekonomiškas ir dinamiškas 3 cilindrų 90 AG benzininis variklis su turbokompresoriumi visiškai patenkins kasdienius vairuotojų poreikius. Variklis siūlomas su 5 pavarų mechanine arba CVT automatine transmisija, užtikrinančia sklandų pavarų perjungimą ir optimizuojančia degalų sąnaudas.

LPG mygtukas benzinu ir LPG dujomis varomo Dacia Sandero prietaisų skyde

1,0 l ECO-G 100 AG

Benzinu ir LPG dujomis varomas ECO-G variklis su turbokompresoriumi pasižymi ypatingu efektyvumu, o jūs galėsite džiaugtis mažesnėmis išlaidomis degalams ir sumažinti išmetamojo CO2 kiekį. Bendras benzinu ir dujomis įveikiamas atstumas gali siekti daugiau nei 1000 km. ECO-G 100 AG variklis derinamas su 6 pavarų mechanine transmisija.