149 € per mėn.

Visureigis DACIA DUSTER

Patikimas ir tvirtas nuotykių bendražygis

Stilingas, praktiškas ir veržlus bei siūlantis nepralenkiamą kainos ir kokybės santykį – visureigis DACIA DUSTER. Pasižymintis padidintu pravažumu ir didele prošvaisa, moderniu eksterjero dizainu ir sumaniai suprojektuotu salonu bei gausia naudingų technologijų įranga, jis yra pasiruošęs visoms jūsų kelionėms.

Modernus išorėje ir viduje

Visureigis DACIA DUSTER iš pirmo žvilgsnio sužavi šiuolaikišku dizainu, o galingą ir veržlų įvaizdį padeda sukurti plačios priekinės grotelės su naująja DACIA emblema ir išraiškingi priekiniai žibintai su Y formos LED dienos šviesomis. Modernus stilius pastebimas ir DUSTER viduje, o erdvus ir funkcionalus interjeras užtikrina visų keleivių komfortą.

Žalios Lichen Khaki spalvos Dacia Duster visureigis važiuoja kalnų keliu

LED žibintai

Tiek priekiniuose, tiek galiniuose visureigio DUSTER žibintuose naudojama LED technologija, o juose pastebimas Y formos šviesų motyvas papildo stilingą išvaizdą. LED artimųjų šviesų žibintai užtikrina geresnį apšvietimą ir matomumą bet kuriuo paros metu bei pasižymi dideliu energiniu efektyvumu. Be to, DUSTER pirmasis iš DACIA modelių turi priekines LED posūkio signalo šviesas.

Atnaujintas Dacia Duster visureigio interjeras: matomas vairas, centrinis ekranas ir konsolė, sėdynės ir pavarų perjungimo svirtis

Erdvus interjeras

Visureigio DUSTER salonas – apgalvotai suprojektuotas ir itin funkcionalus. Ergonomiškos ir patogios sėdynės su kokybiškais ir patvariais sėdynių apmušalais leidžia visiems keleiviams patogiai jaustis tiek važiuojant nedidelius atstumus, tiek ilgose kelionėse. Aukšta centrinė konsolė su plačiu 70 mm amplitude stumdomu porankiu, kuriame įrengta talpi dėtuvė, suteikia dar daugiau komforto vairuotojui. Centrinės konsolės galinėje dalyje taip pat įrengtos 2 USB jungtys.

Dacia Duster visureigio centrinis multimedijos sistemos ekranas

Sumani multimedija

Patogiai valdykite radiją, navigaciją ir įvairias DUSTER funkcijas naudodamiesi MEDIA NAV informacijos ir pramogų sistema. 8 colių lietimui jautrus centrinis ekranas pasižymi aiškia ir intuityvia grafine sąsaja, palengvinančia valdymą. Sistema taip pat suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, kad susieti išmanųjį telefoną būtų dar paprasčiau. Be to, 6 integruoti garsiakalbiai leis mėgautis aukštos kokybės garsu.

Saugioms ir patogioms kelionėms

Naudingos visureigyje DUSTER diegiamos technologijos padeda pagerinti saugumą ir padidinti vairavimo komfortą bei kasdienio naudojimosi automobiliu patogumą. Jau standartinėje DUSTER įrangoje diegiama avarinio stabdymo sistema, pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema, pastovaus greičio palaikymo asistentas ir galiniai atstumo jutikliai.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Duster visureigis, veikia aklųjų zonų stebėjimo sistema

Saugesnis kelyje

Aklųjų zonų stebėjimo sistema apima keturis automobilio priekyje ir gale įrengtus ultragarsinius jutiklius, kurie aptinka gretimoje eismo juostoje esančias transporto priemones – įskaitant motociklus. Nustačius bet kokį pavojų, šoniniame veidrodėlyje įsižiebia įspėjamasis LED šviesos signalas. Sistema automatiškai įsijungia važiuojant 30–140 km/val. greičiu.

Dacia Duster visureigio centriniame ekrane matomas galinės kameros vaizdas

MULTIVIEW sistema

Patogiai ir ramiai manevruoti mieste padeda keturias vaizdo kameras – priekyje, gale ir šonuose – apimanti papildomai pasirenkama MULTIVIEW sistema. Ji veikia važiuojant iki 20 km/val. greičiu ir vairuotojui suteikia galimybę matyti visą automobilį supančią aplinką. MULTIVIEW sistema įjungiama automatiškai, įjungus atbulinės eigos pavarą, o jos fiksuojamas vaizdas rodomas centriniame ekrane. Įjungus pirmą pavarą (arba D), akimirksniu aktyvuojama priekinė kamera.

Dacia Duster visureigio beraktės atrakinimo sistemos raktas-kortelė

Laisvų rankų raktas-kortelė

Kasdienio naudojimosi patogumą užtikrina ir laisvų rankų raktas-kortelė. Ši sistema atrakina automobilį vairuotojui priartėjus prie automobilio ir jį užrakina, kartu įspėdama ir garsiniu signalu, vairuotojui nutolstant nuo automobilio – net nereikia išsitraukti raktelio iš kišenės. Lygiai taip pat paprasta ir užvesti variklį – tiesiog paspauskite „Start“ mygtuką ir leiskitės į kelią.

Varikliai kiekvieno poreikiams

Plačioje visureigio DUSTER variklių gamoje išsirinkti geriausiai atitinkantį jūsų poreikius nebus sunku. Automobilyje naudojami dyzeliniai, benzininiai ir benzinu bei LPG dujomis varomi varikliai suderina puikią dinamiką ir efektyvumą su nedidelėmis degalų sąnaudomis ir užtikrina malonų bei sklandų važiavimą.

Oranžinės spalvos Orange Arizona visureigis Dacia Duster pastatytas kalnuotoje vietoje, šalia stovi du vyrai

1,5 l dCi 115 AG

115 AG galią ir 260 Nm sukimo momentą pasiekiantis dyzelinis 4 cilindrų variklis su turbokompresoriumi yra itin efektyvus, o vidutinės degalų sąnaudos automobiliuose su priekinių ratų pavara siekia vos 4,8–5,0 l/100 km. Šis variklis komponuojamas su 6 pavarų mechanine transmisija, o taip pat siūlomas versijose su visų varančiųjų ratų pavara.

Oranžinės spalvos Orange Arizona visureigis Dacia Duster pastatytas mieste

1,0 l TCe 90 AG

Ekonomiškas ir energingas 3 cilindrų 90 AG benzininis variklis su turbokompresoriumi visiškai patenkins kasdienius vairuotojų, daugiausiai vairuojančių mieste, poreikius. Siūlomas su 6 pavarų mechanine transmisija ir priekinių ratų pavara.

Oranžinės spalvos Orange Arizona visureigis Dacia Duster pastatytas šalia ežero, netoliese stovi vyras

1,3 l TCe 130 AG

Benzininis 4 cilindrų variklis su kompresoriumi, pasiekiantis 130 AG galią ir 240 Nm sukimo momentą, pasižymi optimalia dinamika ir leidžia mėgautis sklandžiu vairavimu išlaikant nedideles degalų sąnaudas. Siūlomas su 6 pavarų mechanine transmisija ir priekinių ratų pavara.

Žalios Lichen Khaki spalvos Dacia Duster visureigis važiuoja kalnų keliu, matomas iš galinės pusės

1,3 l TCe 150 AG

Ši galingesnė 4 cilindrų benzininio variklio versija gali būti derinama su visų varančiųjų ratų sistema ir mechanine 6 pavarų dėže, o taip pat – priekinių varančiųjų ratų sistema ir 6 pavarų automatine EDC transmisija. Automatinė pavarų dėžė suteikia didesnį vairavimo patogumą ir užtikrina tikslų pavarų perjungimą, nuoseklų sukimo momento perdavimą ir puikią degalų ekonomiją.

LPG mygtukas benzinu ir LPG dujomis varomo Dacia Duster visureigio prietaisų skyde

1,0 l ECO-G 100 AG

Benzinu ir LPG dujomis varomas ECO-G variklis su turbokompresoriumi pasižymi ypatingu efektyvumu ir ekonomija, tad galėsite džiaugtis mažesnėmis išlaidomis degalams. Bendras benzinu ir dujomis įveikiamas atstumas gali siekti daugiau nei 1000 km. ECO-G 100 AG variklis komponuojamas su priekinių varančiųjų ratų sistema ir 6 pavarų mechanine transmisija.

Tikras visureigis

Tiek kasdienėms kelionėms su šeima, tiek dideliems nuotykiams ten, kur baigiasi grįsti keliai – visais ratais varomas visureigis DUSTER gali tapti idealiu jūsų bendražygiu, kad ir kur vestų gyvenimas.

Visureigio Dacia Duster centrinė konsolė: matoma pavarų svirtis ir AWD sistemos valdiklis

Pavaros režimai

Pritaikykite DUSTER visų varančiųjų pavarą pagal poreikius. Pavaros režimu AUTO automobilis įprastai varomas priekiniais ratais, o, pavyzdžiui, užfiksavus slydimą, galia perduodama ir į galinius ratus. LOCK režimas blokuoja centrinį diferencialą ir tolygiai paskirsto sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašies, taip užtikrinant nuolatinę visų varančiųjų ratų pavarą.

Dacia Duster visureigio centriniame ekrane matomas 4x4 Monitor sistemos langas

„4x4 Monitor“ sistema

Atnaujinta „4x4 Monitor“ įranga padeda užtikrintai vairuoti bet kokiu keliu. Ši sistema realiuoju laiku nurodo automobilio posvyrio, nusileidimo ar kilimo kampą bei greičio valdymo nuokalnėje informaciją, taigi galite visuomet užtikrintai žinoti savo automobilio padėtį ir dar efektyviau išnaudoti keturių varančiųjų ratų sistemą. „4x4 Monitor“ taip pat turi kompaso funkciją ir rodo aukštį virš jūros lygio.

Visureigio Dacia Duster priekinė dalis ir ratlankis su universaliomis padangomis stambiu planu

Universalios padangos

Nesvarbu, kokiomis sąlygomis – per sniegą, purvą ar lyjant, asfalto keliais ar menkai pramintais takais, – vairuodami visureigį DUSTER su universaliomis visų sezonų padangomis įveiksite bet kokius iššūkius. Šios 3PMSF tipo padangos, montuojamos versijose su visų varančiųjų ratų pavara, užtikrina ypač gerą sukibimą ir stabilumą.