136 € per mėn.

DACIA SANDERO STEPWAY

Universalus krosoveris, pasiruošęs jūsų nuotykiams

Vienas populiariausių DACIA modelių SANDERO STEPWAY lengvai prisitaikys prie jūsų kasdienybės. Modernus krosoverio stilius, praktiška ir funkcionali interjero erdvė bei naudingos integruotos technologijos – SANDERO STEPWAY suderina viską, ko reikia, kad kelionės taptų dar malonesnės ir patogesnės.

Patrauklus dizainas ir erdvus interjeras

Modernus ir stilingas krosoveris SANDERO STEPWAY pasižymi miesto visureigiams būdingais bruožais ir 201 mm siekiančia padidinta prošvaisa. Automobilyje montuojami priekiniai žibintai su LED artimosiomis šviesomis pagerina matomumą ir padidina vairavimo saugumą, o Y formos LED dienos šviesos papildo veržlią išvaizdą. Be to, erdvus ir praktiškai suprojektuotas interjeras pasitinka jaukia atmosfera ir leidžia mėgautis komfortu net ilgose kelionėse.

Vyras ir moteris šalia žalios Lichen Khaki spalvos Dacia Sandero Stepway automobilio

Moduliniai stogo laikikliai

Vienas unikalių SANDERO STEPWAY dizaino elementų – praktiški ir funkcionalūs moduliniai stogo laikikliai. Juos vos keliais judesiais galima pasukti ir transformuoti į tvirtus, iki 80 kg svorį išlaikančius stogo skersinius, kurie padės saugiai pervežti įvairius krovinius: gabenkite dviračius, slides ar pritvirtinkite stogo bagažinę, leisdamiesi į aktyvaus laisvalaikio keliones.

Vyras vairuoja Dacia Sandero Stepway

Patogi interjero erdvė

Patogų SANDERO STEPWAY valdymą užtikrina lietimui jautrus multimedijos ekranas, sumaniai išdėstyti valdikliai prietaisų skyde ir ant vairaračio esantys mygtukai. Ergonomiškos sėdynės suteikia komfortą net ilgose kelionėse, o reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė ir 4 kryptimis reguliuojamas vairas leidžia lengvai rasti patogią vairavimo padėtį.

Vyras uždaro žalio Dacia Sandero Stepway bagažinę, kurioje padėta dėžė su daržovėmis

Daug erdvės viskam

SANDERO STEPWAY viduje užtikrinama daug vietos tiek keleiviams, tiek jų daiktams. Gale patogiai jausis trys suaugę keleiviai, o nulenkus galinę sėdynę 410 litrų bagažinės tūrį galima padidinti iki 1455 litrų. Bendra salone esančių dėtuvių talpa gali siekti net 21 litrą – praktiška daiktadėžė įtaisyta po centriniu porankiu, taip pat talpios dėtuvės yra durelėse. 

Naudingos technologijos

Moderni modulinė platforma leido SANDERO STEPWAY automobilyje įdiegti naujausias vairavimo pagalbos sistemas ir saugos funkcijas, todėl prie vairo galite jaustis saugiai ir ramiai. Be to, patogesnį kasdienį naudojimąsi automobiliu užtikrina sumanūs sprendimai, pavyzdžiui, beraktė atrakinimo ir paleidimo sistema.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Sandero Stepway, veikia priekiniai ir galiniai parkavimo jutikliai

Vairavimo pagalba

Aklųjų zonų stebėjimo sistema, veikianti važiuojant 30–140 km/val. greičiu, perspėja vairuotoją LED švieselėmis šoniniuose veidrodėliuose apie šalia automobilio artėjančias transporto priemones. Tai padeda keisti eismo juostą ir judėti intensyviame eisme patogiau ir saugiau. Parkavimą palengvina priekiniai ir galiniai atstumo jutikliai bei galinio vaizdo kamera, leidžianti geriau matyti automobilio aplinką.

Grafinėje iliustracijoje pavaizduotas baltas Dacia Sandero Stepway, veikia aktyvi avarinio stabdymo sistema

Didesnis saugumas

Jau standartinėje įrangoje diegiama aktyvi avarinio stabdymo sistema padidina vairavimo saugumą. SANDERO STEPWAY priekyje sumontuotas radaro jutiklis nustato atstumą iki priekyje stovinčios ar važiuojančios kitos transporto priemonės, o esant susidūrimo pavojui sistema garsiniais ir vaizdiniais signalais įspėja vairuotoją. Taip pat sistema gali automatiškai aktyvuoti stabdžius, jei vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai.

Dacia Sandero Stepway beraktės atrakinimo sistemos raktas-kortelė

Laisvų rankų raktas-kortelė

Kasdienės kelionės tampa patogesnės su papildomai pasirenkama berakte atrakinimo sistema. Ji aptinka jūsų turimą laisvų rankų raktą-kortelę ir atrakina automobilį jums priartėjus, o nueinant nuo automobilio jį užrakina, kartu įspėdama ir garsiniu signalu. Raktelio išimti iš kišenės ar krepšio nereikia ir paleidžiant automobilį – tiesiog paspauskite „Start“ mygtuką ir pradėkite kelionę.

Sumanios multimedijos sistemos

Patogiai pasiekite savojo SANDERO STEPWAY nustatymus, telefono, navigacijos ar radijo valdymą bei kitas funkcijas naudodamiesi viena iš trijų multimedijos sistemų: valdoma naudojant išmanųjį telefoną arba su integruotu 8 colių lietimui jautriu ekranu prietaisų skydo viršuje.

Vyras sėdi prie Dacia Sandero Stepway vairo ir valdo MEDIA CONTROL sistemą laikyklyje pritvirtintame telefone

MEDIA CONTROL

MEDIA CONTROL sistema su integruotu radiju leidžia „Bluetooth“ ryšiu susieti telefoną su automobiliu, o garsą ir 3,5 colio TFT ekraną prietaisų skydelyje valdyti mygtukais ant vairo. Mobilioji programėlė DACIA MEDIA CONTROL suteikia dar daugiau patogumo – naudokitės savo išmaniuoju telefonu lyg jutikliniu ekranu, įtvirtinę jį integruotame laikiklyje prietaisų skydo viršuje.

Dacia Sandero Stepway 8 colių centrinis ekranas su MEDIA DISPLAY multimedijos sistema ir telefono laikikliu

MEDIA DISPLAY

Matykite svarbiausią informaciją ir valdykite įvairias funkcijas – nuo muzikos iki transporto priemonės nustatymų – 8 colių lietimui jautriame centriniame ekrane. Multimedijos sistemos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi, ji taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ per USB jungtį, tad galite lengvai pasiekti mobiliojo telefono programėles.

Dacia Sandero Stepway 8 colių centrinis ekranas su MEDIA NAV multimedijos sistema

MEDIA NAV

Su MEDIA NAV sistema automobilyje diegiama integruota navigacijos sistema su išplėstine žemėlapio versija, kurią lengva valdyti naudojantis 8 colių jutikliniu ekranu. Taip pat ši multimedijos sistema apima 6 garsiakalbius, kurie leis kelionėse mėgautis dar aukštesnės kokybės garsu, 2 USB jungtis ir „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ sąsają.

Efektyvūs ir taupūs varikliai

Dėl modernios modulinės platformos SANDERO STEPWAY užtikrina malonų ir sklandų važiavimą, o jame montuojami itin ekonomiški ir efektyvūs varikliai padeda dar labiau mėgautis kiekviena kelione – kad ir kurią pavaros sistemą pasirinksite.

Oranžinės Orange Atacama spalvos Dacia Sandero Stepway stovi prie didelio medinio pastato

1,0 l TCe 90 AG

Ekonomiškas trijų cilindrų 90 AG benzininis variklis su turbokompresoriumi visiškai patenkins kasdienius vairuotojų, daugiausiai vairuojančių mieste, poreikius. Variklis siūlomas su 6 pavarų mechanine arba CVT automatine transmisija, užtikrinančia sklandų pavarų perjungimą ir optimizuojančia degalų sąnaudas.

Žalios Lichen Khaki spalvos Dacia Sandero Stepway važiuoja užmiesto keliu

1,0 l TCe 110 AG

SANDERO STEPWAY siūlomas benzininis 1,0 litro darbinio tūrio, 3 cilindrų variklis su turbokompresoriumi suderina energingą dinamiką ir puikią degalų ekonomiją. Jis pasiekia 110 AG galią ir 200 Nm sukimo momentą ir yra komponuojamas su 6 pavarų mechanine transmisija.

LPG mygtukas benzinu ir dujomis varomo Sandero Stepway prietaisų skyde

1,0 l ECO-G 100 AG

Benzinu ir LPG dujomis varomas ECO-G variklis su turbokompresoriumi pasižymi ypatingu efektyvumu, o jūs galėsite džiaugtis mažesnėmis išlaidomis degalams ir sumažinti išmetamojo CO2 kiekį. Bendras benzinu ir dujomis įveikiamas atstumas gali siekti daugiau nei 1000 km. ECO-G 100 AG variklis derinamas su 6 pavarų mechanine transmisija.

Dacia SANDERO STEPWAY SANDĖLYJE

Dacia SANDERO STEPWAY

#A1689

18 280 €

SANDERO STEPWAY EXTREME ECO-G 100
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti pasiūlyma

Dacia SANDERO STEPWAY SANDĖLYJE

Dacia SANDERO STEPWAY

#A1687

18 160 €

SANDERO STEPWAY EXPRESSION ECO-G 100 MY23
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti pasiūlyma

Dacia SANDERO STEPWAY SANDĖLYJE

Dacia SANDERO STEPWAY

#A1692

18 280 €

SANDERO STEPWAY EXTREME ECO-G 100
2% fiksuotos palūkanos

Peržiūrėti pasiūlyma