SPRING

Elektromobilis DACIA SPRING

100 procentų elektrinis. 100 procentų DACIA

DACIA SPRING – išskirtinis elektromobilis, sujungiantis visas praktiškiausias DACIA automobilių savybes su naudingomis technologijomis, suteikiančiomis gyvenimui daugiau patogumo ir paverčiantis elektrinį mobilumą prieinamu kiekvienam.

Elektrinė r-EV-oliucija

Elektromobilis DACIA SPRING suderina nepranokstamai patrauklią kainą, itin mažus eksploatacijos kaštus ir didelį viena įkrova nuvažiuojamą atstumą. Tai praktiškas ir universalus miesto automobilis, kuris įkūnija tikrą elektromobilių segmento revoliuciją ir suteikia galimybę kiekvienam mėgautis elektrinio mobilumo privalumais.

Elektrinis Dacia Spring matomas iš galinės pusės, važiuoja miesto gatve

Efektyvi elektrinė pavara

DACIA SPRING elektromobilio ESSENTIAL ir CARGO versijose naudojama 33 kW (45 AG) elektrinio variklio ir 27,4 kWh talpos ličio jonų baterijos sistema. Ji užtikrina iki 230 kilometrų* nuvažiuojamą atstumą viena įkrova mišriu ciklu, o vairuojant vien mieste galima įveikti net iki 305 kilometrų*. Be to, dėl rekuperacinės sistemos stabdant ir lėtėjant susidaranti energija yra regeneruojama ir kaupiama baterijoje.

* Pagal WLTP ir WLTP City ciklą.

Moteris eina pro elektrinį Dacia Spring, prijungtą įkrauti prie sieninės stotelės

Patogus įkrovimas

Naująjį SPRING galite įkrauti ten, kur jums patogiausia – namuose, darbe, prie prekybos centro ar viešose įkrovimo stotelėse. Pavyzdžiui, 30 kW galia DC sparčiojo įkrovimo stotelėje nuo 0 iki 80 procentų įkrovos lygio baterija įkraunama per 56 minutes. Naudojant buitinę įkrovimo stotelę „Wallbox“, baterija iki 100 procentų gali būti įkrauta per maždaug 5 valandas (atitinkamas „Type 2“ įkrovimo laidas siūlomas papildomoje įrangoje).

Vaikinas vairuoja elektrinį Dacia Spring mieste

ECO režimas

Lengvo ir kompaktiško DACIA SPRING elektromobilio nuvažiuojamą atstumą galima dar padidinti aktyvavus ECO režimą. Paspaudus po centriniu ekranu esantį ECO mygtuką, optimizuojamos tam tikros elektromobilio funkcijos, pavyzdžiui, didžiausias važiavimo greitis apribojamas iki 100 km/val. Taip sutaupoma iki 9 % elektros energijos – kad galėtumėte nuvažiuoti dar daugiau kilometrų!

DACIA SPRING EXTREME

Daugiau stiliaus, galingesnė dinamika ir dar malonesnis vairavimas visiškai be išmetamųjų emisijų. Visa tai žada naujoji elektromobilio DACIA SPRING versija EXTREME, pasižyminti natūralios gamtos įkvėptais dizaino akcentais ir pakeičianti įrangos lygį EXPRESSION.

Slate Blue mėlynos spalvos elektromobilis Dacia Spring Extreme važiuoja miesto gatve

65 AG elektrinė pavara

Kartu su naujuoju EXTREME įrangos lygiu taip pat debiutuoja ir visiškai naujas ELECTRIC 65 elektrinis variklis, pasiekiantis 48 kW (65 AG) galią. Siūlomas tik SPRING EXTREME versijoje, šis variklis yra derinamas su nauja automatine pavarų dėže – ji padidina ratams perduodamą sukimo momentą, kartu užtikrinant spartesnį pagreitėjimą ir efektyvesnį energijos regeneravimą. Nuvažiuojamas atstumas viena įkrova siekia 220 kilometrų* mišriu ciklu ir iki 305 kilometrų* vairuojant mieste.

* Pagal WLTP ir WLTP City ciklą.

Slate Blue mėlynos spalvos elektromobilis Dacia Spring Extreme pastatytas gatvėje mieste, vaizdas iš galinės pusės

EXTREME išorės apdaila

Naujojo SPRING EXTREME kėbulo spalvų gamą papildo išskirtinė „Slate Blue“ spalva, o automobilio dizainas pasižymi stilingomis apdailos detalėmis, tokiomis kaip: vario spalvos akcentai ant stogo laikiklių, šoninių veidrodėlių korpusų ir po priekiniais žibintais, vario spalvos DACIA emblema ratlankių centre ir ant bagažinės dangčio, o taip pat – topografinių motyvų apdailos elementai ant šoninių durelių.

Elektromobilio Dacia Spring Extreme interjeras: matomas vairas, prietaisų skydelis, centrinis multimedijos ekranas ir priekinės sėdynės

Interjero akcentai

Kaip išorėje, taip ir naujojo SPRING EXTREME interjere pastebėsite gamtos įkvėptus, stilingus ir praktiškus sprendimus: nuo topografiniais raštais papuoštų durų slenksčių apdailų ir priekinių guminių kilimėlių iki dekoratyvinių vario spalvos akcentų prietaisų skyde ir durelių apdailoje bei naujosios DACIA emblemos, įspaustos priekinėse sėdynėse.

Technologijos patogiam vairavimui

Mėgaukitės maloniu ir paprastu vairavimu tiek mieste, tiek už jo ribų su elektriniu DACIA SPRING – patogumo kiekvienoje kelionėje suteikia naudingų technologijų įranga ir intuityviai valdoma informacijos ir pramogų sistema.

Elektromobilis Dacia Spring pastatytas stovėjimo vieta, šalia stovi į automobilį atsirėmusi mergina

Sumani vairavimo pagalba

Galiniai atstumo jutikliai ir galinio vaizdo kamera, kurios rodinys vaizduojamas multimedijos sistemos ekrane, padeda užtikrintai manevruoti mieste. Didesnį vairavimo saugumą taip pat užtikrina elektroninė stabilumo kontrolės sistema su pajudėjimo įkalnėje pagalbos funkcija. Avarinio stabdymo pagalbos sistema, aptikus susidūrimo riziką, perspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalais, o prireikus gali stabdyti automatiškai.

Elektrinio Dacia Spring interjeras: matomas vairas, prietaisų skydelis, centrinis ekranas ir centrinė konsolė

MEDIA NAV sistema

Telefonas, radijas, navigacijos žemėlapiai ir kitos elektromobilio funkcijos – viską patogiai pasieksite lietimui jautriame MEDIA NAV sistemos 7 colių centriniame ekrane. Be to, vairuotojui susitelkti į vairavimą ir patogiai matyti reikiamą kelionės ir automobilio informaciją, pavyzdžiui, nuvažiuojamą atstumą ar baterijos įkrovos lygį, leidžia prietaisų skydelyje įrengtas 3,5 colio TFT ekranas.

Moteris sėdi prie elektrinio Dacia Spring vairo ir laiko telefoną, susietą per Android Auto

Telefono sąsaja

Naudokitės mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis tiesiai automobilio ekrane. MEDIA NAV informacijos ir pramogų sistema yra suderinama su „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ – tai leidžia ypač patogiai ir paprastai pasiekti reikiamas telefono funkcijas. Norėdami klausytis mėgstamų muzikos grojaraščių, telefoną taip pat galite prijungti „Bluetooth®“ ryšiu arba naudodami USB lizdą.

Kompaktiškas ir erdvus SUV 

Elektrinis DACIA SPRING suderina itin kompaktišką kėbulą, SUV automobiliams būdingus dizaino bruožus ir padidintą prošvaisą, o modernią išvaizdą pabrėžia siauri LED dienos šviesos žibintai ir galiniai žibintai su Y formos šviesų simboliu. Nors ir nedidelių apimčių, elektrinis miesto automobilis SPRING pasižymi erdviu bei praktišku interjeru su keturiomis sėdimomis vietomis.

Elektrinis miesto SUV Dacia Spring važiuoja gatve

Išskirtinis manevringumas

Manevringas ir kompaktiškas (3,73 m ilgio ir 1,62 m pločio) elektrinis SUV net ankštose miesto erdvėse ar sausakimšose aikštelėse jaučiasi lyg žuvis vandenyje – elektromobilio SPRING apsisukimo spindulys siekia vos 9,6 metro. Be to, chromuotas ratuko formos pavarų – „D“ važiavimo, „N“ neutralios ir „R“ atbulinės eigos – valdiklis leidžia ypač paprastai ir greitai keisti pavaras.

Dvi merginės sėdi galinėje elektrinio Dacia Spring sėdynėje

Patogus ir jaukus salonas

Modernią ir malonią elektrinio SPRING interjero atmosferą padeda sukurti kokybiški ergonomiškų sėdynių apmušalai, chromo apdaila ir ryškūs mėlynos arba oranžinės spalvos akcentai prietaisų skyde. Aukštos lubos ir daug erdvės kelių lygyje užtikrina, kad ir aukštesniems suaugusiems keleiviams galinėse sėdynėse keliauti bus patogu.

Mergina deda daiktus į atidarytą elektrinio Dacia Spring bagažinę

Daug vietos jūsų daiktams

Elektromobilyje SPRING įrengtų dėtuvių – daiktadėžės prietaisų skyde ir dėtuvių centrinėje konsolėje bei duryse – bendra talpa siekia 23,1 litro, todėl reikalingus daiktus kelionėje visada galima pasidėti po ranka. Vietos užteks ir kelioniniams krepšiams ar didesniems daiktams, nes bagažinės tūris siekia 290 litrų, o nulenkus galinę sėdynę jis padidėja dvigubai – iki 600 litrų.

Krovininis SPRING CARGO

Visiškai elektrinis, itin praktiškas ir universalus – krovininis elektromobilis DACIA SPRING CARGO yra subalansuotas profesionalų reikmėms ir gali tapti idealių jūsų darbų pagalbininku mieste.

Baltas visiškai elektrinis krovininis Dacia Spring Cargo iš galinės pusės

Praktiškas pagalbininkas

Krovininio SPRING CARGO salonas ir krovinių skyrius yra pritaikyti prie verslo poreikių, todėl šis elektrinis automobilis puikiai tinka prekių pristatymo ar krovinių pervežimo veiklai. Krovinių skyriuje įrengta plastikinė grindų apsauga, keturi krovinių tvirtinimo žiedai ir tinklinė pertvara, leidžianti užtikrinti keleivių saugumą.

Visiškai elektrinio krovininio Dacia Spring Cargo bagažinės matmenys ir talpa

Funkcionali erdvė

Kompaktiškas, bet itin erdvus – elektrinis SPRING CARGO pasižymi praktišku ir talpiu krovinių skyriumi. Jo ilgis siekia net 1172 mm, o tūris – 1000 litrų. Be to, naudingoji SPRING CARGO apkrova siekia iki 358 kg, tad jis padės sėkmingai ir efektyviai atlikti visus dienos darbus.

Visiškai elektrinio krovininio Dacia Spring Cargo interjeras: matomas vairas, prietaisų skydas, pavarų perjungiklis ir priekinės sėdynės

Naudinga įranga

Standartinėje SPRING CARGO įrangoje yra visos naudingiausios funkcijos ir priedai, kurie padės palengvinti kasdienes darbo keliones. Ji apima galinius atstumo jutiklius, elektroninę stabilumo sistemą, „R-Plug & Music“ radijo sistemą bei „Type 2“ įkrovimo laidą, skirtą krovimui „Wallbox“ arba viešojo įkrovimo stotelėse.