SANDERO STEPWAY

DACIA SANDERO STEPWAY. Nusiteikęs nuotykiams.

Susipažinkite su SANDERO STEPWAY – vienu populiariausių DACIA modelių, pasižyminčiu moderniu stiliumi bei technologijų kupina įranga ir siūlančiu dar daugiau komforto ir vairavimo malonumo už nepralenkiamai patrauklią kainą.

Šiuolaikiška ir stilinga išvaizda

SANDERO STEPWAY žavi moderniu ir solidžiu dizainu, pasižyminčiu galingo krosoverio bruožais: išryškintais priekiniais ir galiniais sparnais, metalinėmis buferio apsaugomis, didesne prošvaisa, siekiančia 201 mm (nepakrauto automobilio), išskirtiniais šiam modeliui skirtais 16 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Moduliniai stogo laikikliai ne tik sustiprina tvirtą įvaizdį, bet ir yra itin praktiški – vos per kelias akimirkas pakeitus jų padėtį, laikikliai tampa praktiškais stogo skersiniais, atlaikančiais iki 80 kilogramų svorį. Ryškiausias SANDERO STEPWAY bruožas yra priekiniai LED žibintai su Y formos LED dienos šviesomis – DACIA automobilių skiriamuoju bruožu, o išskirtinę tapatybę kuriantis Y formos šviesų simbolis suformuotas ir galiniuose žibintuose. LED artimųjų šviesų žibintai, kurių šviesos srauto ilgis palyginti su halogeniniais žibintais yra didesnis 37 proc. (siekia 110 metrų), o plotis – 9 proc. (24 metrai), pagerina matomumą ir padidina vairavimo saugumą.

Daugiau erdvės ir komforto

SANDERO STEPWAY interjere iš karto pastebėsite aukštą medžiagų kokybę bei ergonomiką, o kiekvienoje kelionėje galėsite mėgautis jaukiu komfortu. Moderniame prietaisų skyde įtaisytus instrumentus, pavyzdžiui, lietimui jautrų multimedijos ekraną ar automatinį oro kondicionierių su ratuko formos valdikliais, turinčiais skaitmeninius ekranėlius, valdyti itin patogu. Ergonomiškos sėdynės su reguliuojamomis galvos atramomis leidžia SANDERO STEPWAY važiuoti patogiai ir suteikia puikų šoninį prilaikymą, o reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė leidžia už vairo atrasti patogiausią poziciją. Aukštos kokybės sėdynių apmušalus puošia STEPWAY logotipai, saloną pagyvina oranžinės spalvos dekoratyvinės siūlės ir apdailos intarpai.

Salono erdvumas yra viena pagrindinių stipriųjų SANDERO STEPWAY modelio pusių, todėl viduje užtikrinama daug vietos tiek keleiviams, tiek jų daiktams. Gale jaukiai ir patogiai gali įsitaisyti trys suaugę keleiviai, o galinė sėdynė nulenkiama santykiu 1/3–2/3, taip 410 litrų bagažinės tūrį padidinant iki 1455 litrų. Bendra salone esančių dėtuvių talpa gali siekti net 21 litrą – praktiška daiktadėžė įtaisyta po centriniu porankiu, taip pat talpios dėtuvės yra durelėse.

Multimedijos sistema kiekvieno poreikiams

SANDERO STEPWAY diegiamą informacijos ir pramogų sistemą, leidžiančią valdyti įvairias automobilio funkcijas, galite rinktis net iš trijų skirtingų variantų:

Į „Media Control“ multimedijos sistemą įeina 2 garsiakalbiai priekyje, „Bluetooth“ ryšys, USB jungtis, valdikliai ant vairo ir 3,5 colio TFT prietaisų skydelio ekranas. Įvairias funkcijas, pavyzdžiui, muziką, skambučius ar navigacijos sistemą galite valdyti tiesiai savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Dacia Media Control“ programėle, susiejančia automobilį ir išmanųjį įrenginį. Patogiai įtaisykite savo mobilųjį telefoną prietaisų skyde įrengtame laikiklyje ir naudokitės juo lyg įprastu jutikliniu ekranu. Radiją taip pat valdyti galima mygtukais ant vairo, o radijo informacija rodoma skaitmeniniame TFT ekrane prietaisų skydelyje.

„Media Display“ informacijos ir pramogų sistema apima 4 garsiakalbius, USB jungtį bei 8 colių lietimui jautrų centrinį ekraną, įtaisytą prietaisų skydo viršuje. Į vairuotoją šiek tiek pasuktame ekrane valdyti automobilio funkcijas ir jame matyti pateiktą informaciją patogu, o sistemos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi. Ji taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl naudotis telefono navigacijos sistema ar klausytis jame esančios muzikos yra itin paprasta.

Su „Media Nav“ paketu automobilyje papildomai diegiama ir integruota navigacijos sistema su išplėstine Europos žemėlapių versija.

Modernios funkcijos patogumui ir saugumui

Moderni CMF modulinė platforma leido SANDERO STEPWAY automobilyje įdiegti naujausias vairavimo pagalbos (ADAS) sistemas ir saugumo funkcijas, todėl kiekvienoje kelionėje galite jaustis saugiai ir ramiai. Jau standartinėje įrangoje SANDERO STEPWAY turi pastovaus greičio palaikymo sistemą su greičio ribotuvu, elektroninę stabilumo sistemą su pajudėjimo įkalnėje pagalbos funkcija, „e-Call“ sistemą su SOS mygtuku virš galinio vaizdo veidrodėlio, 6 saugos oro pagalves. SANDERO STEPWAY standartinėje įrangoje taip pat diegiama automatinė avarinio stabdymo sistema su atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio perspėjimo funkcija. Radaro jutiklis, įtaisytas automobilio priekyje, nustato atstumą iki priekyje stovinčio ar važiuojančio kito automobilio, o esant susidūrimo pavojui sistema garso ar vaizdo signalais įspėja vairuotoją bei pradeda automatiškai stabdyti arba padidina stabdymo jėgą, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai. Aklosios zonos įspėjimo sistema, veikianti važiuojant 30–140 km/val. greičiu, LED švieselėmis šoniniame veidrodėlyje perspėja vairuotoją apie kitas šalia ar už automobilio važiuojančias transporto priemones gretimoje juostoje, taip padėdama pakeisti eismo juostą saugiau. Manevruoti ankštose erdvėse ar pastatyti SANDERO STEPWAY į stovėjimo vietą paprasta su priekiniais ir galiniais atstumo jutikliais bei galine vaizdo kamera – ši įranga leidžia geriau matyti automobilio aplinką ir įspėja apie kliūtis.

Efektyvios pavaros sistemos

Dėl modernios modulinės platformos SANDERO STEPWAY užtikrina malonų ir sklandų važiavimą, o jame montuojami itin ekonomiški ir efektyvūs, „Euro 6D-Full“ standartą atitinkantys varikliai su „Stop&Start“ funkcija padeda dar labiau mėgautis kiekviena kelione. 90 AG pasiekiantis trijų cilindrų benzininis variklis su turbina gali būti poruojamas su šešių pavarų mechanine arba CVT automatine transmisija, kuri suteikia sklandų pavarų perjungimą, energingą akceleraciją ir optimizuoja degalų sąnaudas. Galima rinktis ir benzininį 110 AG variklį, o taip pat siūlomas itin praktiškas ir ekonomiškas „ECO-G“ 100 AG benzinu ir LPG dujomis varomas variklis, užtikrinantis mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas – abu komponuojami su mechanine 6 pavarų dėže.