SANDERO

DACIA SANDERO. Praktiškas automobilis šiuolaikinei šeimai.

Susipažinkite su naujos kartos SANDERO – vienu populiariausių DACIA modelių, siūlančiu dar daugiau komforto, saugumo ir vairavimo malonumo už nepralenkiamai patrauklią kainą.

Šiuolaikiška ir stilinga išvaizda

SANDERO pasižymi moderniu ir solidžiu dizainu. Išraiškingi kėbulo linkiai ir aptakios formos sukuria tvirto ir veržlaus automobilio įvaizdį, o dėl nuožulnaus priekinio stiklo ir žemos stogo linijos SANDERO atrodo itin dinamiškas. Ryškiausias SANDERO bruožas yra priekiniai LED žibintai su Y formos LED dienos šviesomis – DACIA automobilių skiriamuoju bruožu, o išskirtinę tapatybę kuriantis Y formos šviesų simbolis suformuotas ir galiniuose žibintuose. LED artimųjų šviesų žibintai, kurių šviesos srauto ilgis palyginti su halogeniniais žibintais yra didesnis 37 proc. (siekia 110 metrų), o plotis – 9 proc. (24 metrai), pagerina matomumą ir padidina vairavimo saugumą.

Daugiau erdvės ir komforto

SANDERO interjere iš karto pastebėsite puikią medžiagų kokybę bei ergonomiką ir išskirtinius apdailos potėpius, o kiekvienoje kelionėje galėsite mėgautis jaukiu komfortu. Moderniame prietaisų skyde įtaisytus instrumentus, pavyzdžiui, lietimui jautrų multimedijos ekraną ar automatinį oro kondicionierių su ratuko formos valdikliais, turinčiais skaitmeninius ekranėlius, valdyti itin patogu. Ergonomiškos sėdynės su aukštos kokybės apmušalais ir reguliuojamomis galvos atramomis leidžia SANDERO važiuoti patogiai ir suteikia puikų šoninį prilaikymą, o reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė leidžia už vairo atrasti patogiausią poziciją.

Salono erdvumas yra viena pagrindinių stipriųjų SANDERO modelio pusių, todėl kompaktiškas hečbekas užtikrina daug vietos tiek keleiviams, tiek jų daiktams. Gale jaukiai ir patogiai gali įsitaisyti trys suaugę keleiviai – SANDERO gali pasigirti didžiausia erdve galinių keleivių kojoms savo segmente, o galinė sėdynė nulenkiama santykiu 1/3–2/3, taip 410 litrų bagažinės tūrį padidinant iki 1455 litrų. Bendra salone esančių dėtuvių talpa gali siekti net 21 litrą – praktiška daiktadėžė įtaisyta po centriniu porankiu, taip pat talpios dėtuvės yra durelėse.

Multimedijos sistema kiekvieno poreikiams

SANDERO diegiamą informacijos ir pramogų sistemą, leidžiančią valdyti įvairias automobilio funkcijas, galite rinktis net iš trijų skirtingų variantų:

Su „Media Control“ multimedijos sistema radiją, muziką, skambučius ar navigacijos sistemą galite valdyti tiesiai savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Dacia Media Control“ programėle, susiejančia automobilį ir išmanųjį įrenginį. Prietaisų skyde įrengtas telefono laikiklis leidžia patogiai jį pasidėti ir naudotis lyg įprastu jutikliniu ekranu. Radiją taip pat valdyti galima mygtukais ant vairo, o radijo informacija rodoma skaitmeniniame TFT ekrane prietaisų skydelyje.

„Media Display“ informacijos ir pramogų sistema apima 4 garsiakalbius, USB jungtį ir 8 colių lietimui jautrų centrinį ekraną, įtaisytą prietaisų skydo viršuje. Į vairuotoją šiek tiek pasuktame ekrane valdyti automobilio funkcijas ir jame matyti pateiktą informaciją patogu, o sistemos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi. Ji taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl naudotis telefono navigacijos sistema ar klausytis jame esančios muzikos yra itin paprasta.

Su „Media Nav“ sistema automobilyje papildomai diegiama integruota navigacijos sistema.

Modernios funkcijos patogumui ir saugumui

Moderni CMF modulinė platforma leido naujajame SANDERO įdiegti naujausias vairavimo pagalbos (ADAS) sistemas ir saugumo funkcijas, todėl kiekvienoje kelionėje galite jaustis saugiai ir ramiai. Jau standartinėje įrangoje SANDERO turi pastovaus greičio palaikymo sistemą su greičio ribotuvu, elektroninę stabilumo sistemą su pajudėjimo įkalnėje pagalbos funkcija, „e-Call“ sistemą su SOS mygtuku virš galinio vaizdo veidrodėlio, 6 saugos oro pagalves. SANDERO standartinėje įrangoje taip pat diegiama automatinė avarinio stabdymo sistema su atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio perspėjimo funkcija. Radaro jutiklis, įtaisytas automobilio priekyje, nustato atstumą iki priekyje stovinčio ar važiuojančio kito automobilio, o esant susidūrimo pavojui sistema garso ar vaizdo signalais įspėja vairuotoją bei pradeda automatiškai stabdyti arba padidina stabdymo jėgą, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai. Aklosios zonos įspėjimo sistema, veikianti važiuojant 30–140 km/val. greičiu, LED švieselėmis šoniniame veidrodėlyje perspėja vairuotoją apie kitas šalia ar už automobilio važiuojančias transporto priemones gretimoje juostoje, taip padėdama pakeisti eismo juostą saugiau. Manevruoti ankštose erdvėse ar pastatyti SANDERO į stovėjimo vietą paprasta su priekiniais ir galiniais atstumo jutikliais bei galine vaizdo kamera – ši įranga leidžia geriau matyti automobilio aplinką ir įspėja apie kliūtis.

Efektyvios pavaros sistemos

Dėl modernios modulinės platformos SANDERO užtikrina sklandų ir malonų vairavimą, o jame montuojami itin ekonomiški ir efektyvūs, „Euro 6D-Full“ standartą atitinkantys varikliai su „Stop&Start“ funkcija padeda dar labiau mėgautis kiekviena kelione. Bazinis trijų cilindrų, atmosferinis benzininis 65 AG variklis komponuojamas su penkių pavarų mechanine pavarų dėže, o 90 AG pasiekiantis trijų cilindrų variklis su turbina gali būti poruojamas su šešių pavarų mechanine arba CVT automatine transmisija, kuri suteikia sklandų pavarų perjungimą, energingą akceleraciją ir optimizuoja degalų sąnaudas. SANDERO taip pat siūlomas itin praktiškas ir ekonomiškas „ECO-G“ 100 AG benzinu ir LPG dujomis varomas variklis, užtikrinantis mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas, komponuojamas su mechanine penkių pavarų dėže.