LOGAN

Naujasis DACIA LOGAN

Susipažinkite su naujos kartos LOGAN, įgavusiu dar daugiau modernaus stiliaus bei technologijų ir siūlančiu dar daugiau komforto, saugumo ir vairavimo malonumo už nepralenkiamai patrauklią kainą.

Šiuolaikiška ir stilinga išvaizda

Naujasis LOGAN sedanas pasižymi visiškai nauju, modernų ir solidų įvaizdį kuriančiu dizainu. Žemesnė stogo linija, nuožulnesnis priekinis stiklas ir grakštus profilis suteikia visam sedano dizainui dar daugiau dinamikos. Ryškiausias naujos kartos LOGAN bruožas yra priekiniai LED žibintai su Y formos LED dienos šviesomis – nauju DACIA automobilių skiriamuoju bruožu, o išskirtinę tapatybę kuriantis Y formos šviesų simbolis suformuotas ir galiniuose žibintuose. LED artimųjų šviesų žibintai, kurių šviesos srauto ilgis palyginti su halogeniniais žibintais padidėjo 37 proc. (iki 110 metrų), o plotis – 9 proc. (iki 24 metrų), pagerina matomumą ir padidina vairavimo saugumą.

Daugiau erdvės ir komforto

Naujojo LOGAN interjeras – visapusiškai atnaujintas ir patobulintas, tad iš karto pastebėsite geresnę medžiagų kokybę bei ergonomiką, o kiekvienoje kelionėse galėsite mėgautis komfortu. Moderniame prietaisų skyde įtaisytus instrumentus, pavyzdžiui, lietimui jautrų multimedijos ekraną ar automatinį oro kondicionierių su ratuko formos valdikliais, turinčiais skaitmeninius ekranėlius, valdyti itin patogu. Naujo dizaino sėdynės su aukštos kokybės apmušalais ir reguliuojamomis galvos atramomis leidžia naujajame LOGAN važiuoti patogiai ir suteikia puikų šoninį prilaikymą, o reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė leidžia už vairo atrasti patogiausią poziciją.

Salono erdvumas yra viena pagrindinių sedano LOGAN stiprybių, todėl ir naujos kartos automobilis su ilgesne nei anksčiau ratų baze pasižymi didele erdve keleiviams ir daug vietos jų daiktams. Gale sėdintys keleiviai gali mėgautis ypatingu komfortu – naujasis LOGAN gali pasigirti didžiausia erdve galinių keleivių kojoms (42 mm didesne nei anksčiau) savo segmente, o patogiai pasidėti daiktus po ranka leidžia atlenkiami staleliai priekinių sėdynių atlošų nugarėlėse. Praktiškos bagažinės, kurios erdvę išimamomis perskyromis galima padalinti į keturias atskiras erdves, tūris siekia 628 litrus ir yra vienas didžiausių B segmento sedanų klasėje. Be to, naujasis LOGAN visuose įrangos lygiuose siūlo nuotolinio centrinio atrakinimo ir užrakinimo bei bagažinės dangčio atidarymo funkcijas – norint atidaryti bagažinę, tereikia paspausti mygtuką ant raktelio ar laisvų rankų kortelės.

Multimedijos sistema kiekvieno poreikiams

Naujajame LOGAN informacijos ir pramogų sistemą, leidžiančią valdyti įvairias automobilio funkcijas, galite rinktis net iš trijų skirtingų variantų:

Su „Media Control“ multimedijos sistema radiją, muziką, skambučius ar navigacijos sistemą galite valdyti tiesiai savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Dacia Media Control“ programėle, susiejančia automobilį ir išmanųjį įrenginį. Prietaisų skyde įrengtas telefono laikiklis leidžia patogiai jį pasidėti ir naudotis lyg įprastu jutikliniu ekranu. Radiją taip pat valdyti galima mygtukais ant vairo, o radijo informacija rodoma skaitmeniniame TFT ekrane prietaisų skydelyje.

„Media Display“ multimedijos sistema turi 8 colių lietimui jautrų centrinį ekraną, įtaisytą prietaisų skydo viršuje. Ekrane valdyti automobilio funkcijas ir jame matyti pateiktą informaciją patogu, nes ekranas yra šiek tiek pasuktas į vairuotoją, o multimedijos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi. Taip pat sistema suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl naudotis telefono navigacijos sistema ar klausytis jame esančios muzikos yra itin paprasta.

Su „Media Nav“ multimedijos sistema papildomai diegiama integruota navigacijos sistema su išplėstine žemėlapio versija (priklausomai nuo pasirinkto įrangos paketo) bei belaide „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ sąsaja.

Modernios funkcijos patogumui ir saugumui

Visiškai nauja CMF modulinė platforma leido naujajame LOGAN įdiegti naujausias vairavimo pagalbos (ADAS) sistemas ir saugumo funkcijas, todėl kiekvienoje kelionėje galite jaustis saugiai ir ramiai. Jau standartinėje įrangoje naujasis LOGAN turi pastovaus greičio palaikymo sistemą su greičio ribotuvu, elektroninę stabilumo sistemą su pajudėjimo įkalnėje pagalbos funkcija, „e-Call“ sistemą su SOS mygtuku virš galinio vaizdo veidrodėlio, 6 saugos oro pagalves. Naujojo LOGAN standartinėje įrangoje taip pat diegiama automatinė avarinio stabdymo sistema su atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio perspėjimo funkcija. Radaro jutiklis, įtaisytas automobilio priekyje, nustato atstumą iki priekyje stovinčio ar važiuojančio kito automobilio, o esant susidūrimo pavojui sistema garso ar vaizdo signalais įspėja vairuotoją bei pradeda automatiškai stabdyti arba padidina stabdymo jėgą, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai. Aklosios zonos įspėjimo sistema, veikianti važiuojant 30–140 km/val. greičiu, LED švieselėmis šoniniame veidrodėlyje perspėja vairuotoją apie kitas šalia ar už automobilio važiuojančias transporto priemones gretimoje juostoje, taip padėdama pakeisti eismo juostą saugiau. Manevruoti ankštose erdvėse ar pasistatyti naująjį LOGAN paprasta su priekiniais ir galiniais atstumo jutikliais bei galine vaizdo kamera – ši įranga leidžia geriau matyti automobilio aplinką ir įspėja apie kliūtis.

Efektyvios pavaros sistemos

Dėl naujos modulinės platformos naujasis LOGAN tapo dar malonesnis vairuoti, o jame montuojami taupūs ir efektyvūs, „Euro 6D-Full“ standartą atitinkantys varikliai su „Stop&Start“ funkcija padeda dar labiau mėgautis kiekviena kelione. Itin praktiškas ir ekonomiškas „ECO-G“ 100 AG benzinu ir LPG dujomis varomas variklis, komponuojamas su mechanine šešių pavarų dėže, užtikrina mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas.