JOGGER

Naujasis DACIA JOGGER. Daugiau erdvės gyvenimui.

Sujungiantis universalo proporcijas, vienatūriams būdingą erdvumą bei SUV išvaizdos bruožus, naujasis JOGGER yra unikalus automobilis, puikiai derantis prie aktyvaus gyvenimo būdo, o versija su septyniomis sėdimomis vietomis taps idealiu didelių šeimų kelionių bendražygiu.

Iš pirmo žvilgsnio įkvepiantis nuotykiams

Elegantiškos linijos, dinamiškas profilis ir veržlumą pabrėžiančios detalės harmoningai dera, sukurdamos iš pirmo žvilgsnio nuotykiams įkvepiantį naujojo JOGGER dizainą. Plačios priekinės grotelės ir masyvios korio rašto apatinės buferio grotelės sustiprina tvirto automobilio įvaizdį, o priekiniai žibintai su Y formos LED dienos šviesomis – nauju DACIA automobilių skiriamuoju bruožu – prideda dar daugiau ekspresyvumo. Be to, LED artimųjų šviesų žibintai padeda pagerinti matomumą ir padidinti vairavimo saugumą. Vertikalūs galiniai žibintai suprojektuoti taip, kad bagažinės dangčio plotis būtų kuo didesnis, o jų forma pabrėžia galingas galinės automobilio dalies linijas.

Naujasis JOGGER neabejotinai yra sukurtas žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą – išryškintos ratų arkos su juodos spalvos apsaugomis ir juodos apdailos detalės durelių apačioje sustiprina nuotykių ieškotojo charakterį, o didelė prošvaisa bei 16 colių ratlankiai su aukšto profilio padangomis leidžia užtikrintai važiuoti bet kokiu keliu. Moduliniai stogo laikikliai ne tik sklandžiai dera prie automobilio dizaino visumos, bet yra viena iš ypač praktiškų naujojo JOGGER savybių – laikiklius vos keliais judesiais galima pasukti ir transformuoti į praktiškus stogo skersinius, kuriais galima naudotis vežant iki 80 kilogramų krovinį: gabenkite dviračius, slides ar pritvirtinkite stogo bagažinę. Sumanu, praktiška ir paprasta – ši patentuota modulinių stogo laikiklių sistema puikiai iliustruoja DACIA automobilių dvasią.

Daugiau vietos – daugiau galimybių

Daugiau laisvės ir vietos viskam, kas Jums svarbu – praktiška ir apgalvota didelė salono erdvė yra esminė naujojo JOGGER savybė. Net 2,9 metro siekianti ratų bazė, aukšta stogo linija ir vertikali galinė dalis lemia, kad tiek salone, tiek bagažinėje vietos užteks visiems ir viskam, o keleiviai bet kurioje sėdynėje galės mėgautis daugybe vietos kojoms ir galvai. Be to, plačios galinės durelės užtikrina, kad įlipti į automobilį ar iš jo išlipti bus itin patogu, o pro didelius šoninius langus į saloną patenka daug šviesos.

Vos įsitaisę naujajame JOGGER pastebėsite aukštos klasės kokybę ir dėmesį detalėms, kuriančioms jaukią interjero atmosferą. Moderniame ir plačiame prietaisų skyde įtaisytus instrumentus – jutiklinį informacijos ir pramogų sistemos ekraną ar automatinį oro kondicionierių su ratuko formos valdikliais, turinčiais skaitmeninius ekranėlius – valdyti itin patogu. Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė ir keturiomis kryptimis reguliuojamas vairas leidžia vairuotojui lengvai atrasti patogiausią poziciją, o ergonomiškos sėdynės su kokybiškais ir patvariais apmušalais užtikrina ypatingą komfortą. Papildomai siūlomos ir šildomos priekinės sėdynės.

Naująjį DACIA JOGGER galima rinktis su 5 arba 7 patogiomis sėdynėmis – kad ir kurią versiją pasirinksite, daugybė salono konfigūracijos variantų leis pritaikyti automobilio saloną prie kiekvienos kelionės ir visų Jūsų poreikių. Nesudėtingai santykiu 2/3–1/3 nulenkiamos antrosios eilės sėdynės bei nulenkiamos ir išimamos atskiros trečiosios eilės sėdynės (septynvietėje versijoje) užtikrina nesudėtingą sėdynių konfigūracijos keitimą – vieną akimirką JOGGER gali būti pasiruošęs malonioms visos šeimos kelionėms, o prireikus vos keliais veiksmais kroviniams skirtą erdvę galima gerokai padidinti. Nulenkus trečiosios eilės sėdynes, 160 litrų septynvietės versijos bagažinės talpa padidinama iki 565 litrų, o išėmus galines ir nulenkus antrosios eilės sėdynes ji išauga iki įspūdingų 1819 litrų. Versijos su 5 sėdimomis vietomis bagažinės tūris siekia 708 litrų iki galinių sėdynių viršaus. Be to, patogiau vežti įvairius krovinius leidžia bagažinėje įrengtos tvirtinimo kilpos ir elastinės tvirtinimo juostos, bei trys kabliukai – du bagažinėje ir vienas šalia priekinės keleivio sėdynės.

Moderni informacijos ir pramogų sistema

Valdykite visas naujojo JOGGER funkcijas patogiai ir intuityviai pasirinkę vieną iš multimedijos sistemos variantų:

Į „Media Control“ multimedijos sistemą įeina 2 garsiakalbiai priekyje, „Bluetooth“ ryšys, USB jungtis, valdikliai ant vairo ir 3,5 colio TFT prietaisų skydelio ekranas, kuriame rodoma ir radijo informacija. Įvairias funkcijas, pavyzdžiui, muziką, skambučius ar navigacijos sistemą galite valdyti tiesiai savo išmaniajame telefone, naudodamiesi „Dacia Media Control“ programėle, susiejančia automobilį ir išmanųjį įrenginį. Patogiai įtaisykite savo mobilųjį telefoną prietaisų skyde įrengtame laikiklyje ir naudokitės juo lyg įprastu lietimui jautriu ekranu. Programėlė taip pat suteikia galimybę naudotis balso asistentu („Siri“ arba „Android“), o vairuojant aktyvuoti šią funkciją galima mygtukais ant vairo arba valdikliais, įrengtais už vairo.

„Media Display“ informacijos ir pramogų sistema apima 4 garsiakalbius, USB jungtį bei 8 colių lietimui jautrų centrinį ekraną, įtaisytą prietaisų skydo viršuje. Į vairuotoją šiek tiek pasuktame ekrane valdyti automobilio funkcijas ir jame matyti pateiktą informaciją patogu, o sistemos grafinė sąsaja yra paprasta naudoti ir intuityvi. Ji taip pat suderinama su „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“, todėl naudotis telefono navigacijos sistema ar klausytis jame esančios muzikos yra itin paprasta, o naujas meniu skirtukas „Automobilis“ leidžia pasiekti reikalingų vairavimo pagalbos sistemų nustatymus.

Su „Media Nav“ automobilyje papildomai diegiama integruota navigacijos sistema, o garso sistema apima 6 garsiakalbius.

Patogus ir ramus vairavimas

Naujajame JOGGER, kaip ir kituose neseniai pasirodžiusiuose DACIA modeliuose, diegiamos pažangios vairavimo pagalbos (ADAS) sistemos ir saugumo funkcijos, todėl kiekvienoje kelionėje galite jaustis saugiai ir ramiai. Jau standartinėje įrangoje naujasis JOGGER turi elektroninę stabilumo sistemą su pajudėjimo įkalnėje pagalbos funkcija ir automatinę avarinio stabdymo sistemą su atstumo iki priekyje važiuojančio automobilio perspėjimo funkcija. Ši saugos sistema veikia važiuojant 7–170 km/val. greičiu. Radaro jutiklis, įtaisytas automobilio priekyje, nustato atstumą iki priekyje stovinčio ar važiuojančio kito automobilio, o esant susidūrimo pavojui sistema garso ar vaizdo signalais įspėja vairuotoją bei pradeda automatiškai stabdyti arba padidina stabdymo jėgą, jeigu vairuotojas nespėja sureaguoti ar stabdo per silpnai. Aklosios zonos įspėjimo sistema, veikianti važiuojant 30–140 km/val. greičiu, LED švieselėmis šoniniame veidrodėlyje perspėja vairuotoją apie kitas šalia ar už automobilio važiuojančias transporto priemones gretimoje juostoje, todėl judėti intensyviame eisme ir keisti eismo juostą galite patogiau ir saugiau. Manevruoti ankštose erdvėse ar pasistatyti naująjį automobilį itin paprasta su priekiniais ir galiniais atstumo jutikliais bei galine vaizdo kamera – ši įranga leidžia geriau matyti automobilio aplinką ir įspėja apie kliūtis.

Efektyvios pavaros sistemos

Mėgaukitės tiek išskirtine erdve ir naudingų technologijų suteikiamu komfortu, tiek sklandžiu važiavimu – jį užtikrina naujajame JOGGER siūlomi varikliai su „Stop&Start“ sistema, atitinkantys „Euro 6D Full“ standartą. Šiame modelyje siūlomas visiškai naujas benzininis 1,0 litro darbinio tūrio, 3 cilindrų variklis su turbokompresoriumi, pasiekiantis 110 AG galią ir 200 Nm sukimo momentą. Benzininis variklis komplektuojamas su 6 pavarų mechanine transmisija. Taip pat galima rinktis itin praktišką ir ekonomišką „ECO-G“ 100 AG benzinu ir LPG dujomis varomą variklį, užtikrinantį mažesnes degalų sąnaudas ir CO2 emisijas.

Ribotos serijos „Extreme“ versija

Naujojo JOGGER nuotykių ieškotojo dvasia dar labiau išryškėja ribotos serijos „Extreme“ versijoje. Šį variantą galima rinktis ir su ryškia „Terracotta Brown“ spalva, išorėje išskirtinį įvaizdį sukurti padeda juodi lengvojo lydinio ratlankiai, stogo laikikliai ir veidrodėlių dangteliai, o interjerą pagyvina raudonos sėdynių siūlės ir chromo apdailos elementai.

Praktiškumas kiekvienoje detalėje

Daug erdvės ne tik Jums, bet ir visiems Jūsų daiktams. Naujojo JOGGER interjere gausu praktiškų ir patogių dėtuvių, įskaitant 7 litrų talpos pirštinių skyrių, dėtuves priekinėse ir galinėse duryse bei 6 puodelių laikiklius. Be to, papildomai siūlomi priekinių sėdynių nugarėlėse montuojami atlenkiami staliukai ir porankis su uždara daiktadėže.

Hibridinė versija

Hibridinė pavaros sistema jau 2023 papildys naujojo JOGGER variklių gamą – JOGGER bus pirmasis DACIA modelis, kuriame panaudota hibridė technologija. Ši pavaros sistema, kuri apims 1,6 litro darbinio tūrio benzininį variklį, du elektros variklius ir daugiarežimę automatinę pavarų dėžę, leis net iki 80 procentų važiavimo laiko mieste vairuoti vien elektros režimu.