SPRING expression 70
Atvyksta: 25.05.2026
Kėbulas:
Hečbekas
Variklis:
elektros variklis 70ag
Klasė:
expression
Išorė:
brick red
Vidus:
Dviejų spalvų tekstiliniai sėdynių apmušalai
Kaina:
18 564 €
Pradinė kaina:
20 610 €
Nuolaida:
2 046 €
Mėnesio įmoka:
nuo 174 € /mėnesį
Papildoma įranga
| brick red | 522 € |
| Buitinis įkrovimo kabelis | 288 € |
| Greitasis DC įkroviklis (CCS lizdas) | 693 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Hečbekas |
| Variklis: | elektros variklis 70ag |
| Klasė: | expression |
Įranga
MULTIMEDIJA
| Kelionės kompiuteris |
| e-Call sistema |
| Techninė opcija rankiniam oro kondicionavimui |
| electric reducer for a 48kW engine |
| Media Control multimedijos sistema |
SAUGUMAS
| Elektrinis vairo stiprintuvas |
| Paruošimas alobloko montavimui |
| Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Centrinis durų užraktas |
| 3-jų taškų saugos diržai |
| Vairuotojo ir keleivio (priekyje) saugos oro pagalvės |
| 4 sėdimos vietos |
| Vairuotojo ir keleivio šoninės saugos oro pagalvės ir užuolaidos tipo saugos oro pagalvės |
| ESP elektroninė stabilumo kontrolė su HSA pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist) |
| Šviesos jutiklis |
| Signalas, perspėjantis apie neužsegtą saugos diržą |
| ISOFIX tvirtinimo taškai vaiko kėdutei |
| Saugos oro pagalvė priekiniam keleiviui (su išjungimo galimybe) |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| ECO režimas |
| Užpakaliniai parkavimo jutikliai |
| Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį, kelio ženklus atpažįstanti sistema ir išmanus greičio pritaikymo asistentas (OSP/TSR/ISA) |
| Aktyvi avarinio stabdymo sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus |
| My safety jungiklis |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| Advanced Driver Distraction Warning |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Oro kondicionierius |
| 2 atramos galvai galinėje sėdynėje |
| Kišenės priekinių sėdynių nugarėlėse |
| Pajudėjus iš vietos automatiškai užsirakinančios durys |
| Elektra valdomi priekiniai langai |
| Nedažyti juodos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai |
| Rankiniu būdu atidaromi galiniai langai |
| Rankiniu būdu reguliuojami šoniniai galinio vaizdo vaidrodėliai |
KITA ĮRANGA
| Įkrovimo kabelis Type 2 (Wallbox ir įkrovimui stotelėse) |
| Standartinis įkrovimas 7 kW |
| Vehicle-to-Grid (V2G) technologija, leidžianti elektros energiją perduoti iš automobilio į tinklą |
| 24,3 kWh baterija |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| LED dienos žibintai |
| 2 atbulinės eigos žibintai |
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| 15" plieniniai ratlankiai |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Dekoratyvūs lipdukai ant šoninių durelių |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 52 kW |
| Variklio tipas: | electric 70 |
E-TECH>
| Baterijos talpa (kWh): | 24,3 kWh kWh |
| Nominalus voltažas: | 354 V V |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 130 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 12.3 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | 4x2 |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | Hečbekas |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| CO₂ (g/km): | g/km |
| Nuvažiuojamas atstumas (km): | 222/225 |
PADANGOS IR RATLANKIAI>
| Standartinės padangos: | 165/65 R15 81T |
SVORIS>
| Minimalus automobilio svoris be papildomos įrangos (kg): | 1002 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1344 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | elektra |
| Sukimo momentas (Nm): | 137 Nm |
| Variklio tipas: | 4DB |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytu bagažinės dangčiu (mm): | 1902 mm |
| Bendras plotis (be šoninių galinio vaizdo vaidrodėlių) (mm): | 1583 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 3701 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 1767 mm |
| Bazė (mm): | 2423 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 115,3 / 146,1 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1489 |
TECHNINIS TIPAS>
| Sėdimųjų vietų skaičius: | 4 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 1 |
| Greičių dėžės tipas: | automatinė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažinės tūris min. (dm³): | 288 dm3 / 308 L dm3 |
| Maksimalus bagažo tūris nulenkus galines sėdynes (dm³): | 975 dm3 / 1004 L dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.