SANDERO stepway extreme Eco-G 120 auto
Atvyksta: 18.05.2026
Kėbulas:
Hečbekas
Variklis:
Eco-G 120ag AT
Klasė:
extreme
Išorė:
alpine white
Vidus:
Sėdynių apmušalai microcloud
Kaina:
20 410 €
Mėnesio įmoka:
nuo 217 € /mėnesį
Papildoma įranga
| WINTER paketas | 270 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
| 5 metų arba 100 000km. garantija | 0 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Hečbekas |
| Variklis: | Eco-G 120ag AT |
| Klasė: | extreme |
Įranga
MULTIMEDIJA
| Multimedijos sistema media display (10'' lietimui jautrus ekranas, belaidis išmaniojo telefono įkroviklis) |
| Online paslaugos |
| 7'' spalvotas ekranas prietaisų skyde |
| "Ryklio peleko" tipo antena |
SAUGUMAS
| Kelionės kompiuteris |
| Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį, kelio ženklus atpažįstanti sistema ir išmanus greičio pritaikymo asistentas (OSP/TSR/ISA) |
| Keleivio (priekyje) saugos oro pagalvė |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| Nereguliuojamo aukščio vairuotojo saugos diržas |
| Užpakaliniai 3 taškų saugos diržai |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSW) |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
| Automatinis, elektromechaninis rankinis stabdis |
| Elektroninė stabilumo kontrolė su padidinto sukibimo funkcija (Extended Grip) |
| Paruošimas alobloko montavimui |
| e-Call sistema |
| Automatinė avarinio stabdymo sistema (AEBS) |
| Vairuotojo nuovargio perspėjimo sistema |
| Įspėjanti saugaus atstumo sistema |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Šoninės saugos oro pagalvės + Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės |
| Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu |
| žemo pasipriešinimo riedėjimui vasarinės padangos |
| ISOFIX tvirtinimo taškai vaiko kėdutei (2) užpakalinėje sėdynėje |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Aktyvios radiatoriaus oro srauto sklendės |
| Signalas, perspėjantis apie neužsegtus saugos diržus |
| Papildomas STOP šibintas |
| Dujų įranga (LPG) |
| ECO režimas |
| Parkavimo jutikliai priekyje/gale |
| Gamyklinis greičio ribotuvas iki 180 km/h |
| Vairuotojo saugos oro pagalvė |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Centrinis durų užraktas |
| Automobiliui pajudėjus - automatiškai užsirakinančios durys |
| Centrinė konsolė - su uždara daiktadėže, su porankiu |
| Automatinis oro kondicionierius |
| Beraktis atrakinimas |
| Techninė opcija užsakant oro kondicionierių |
| Bagažinės apšvietimas |
| Elektra valdomi galiniai langai |
| Dvigubos grindys bagažinėje |
| Oda trauktas vairas |
| Galinio vaizdo kamera |
| Elektra valdomi priekiniai langai, vairuotojo su "vieno paspaudimo" funkcija |
| 4 kryptimis reguliuojamas vairas |
| Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė |
| Elektra reguliojami ir šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai |
| Šildomas galinis stiklas |
| 1/3-2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė |
| Tekstiliniai sėdynių apmušalai |
KITA ĮRANGA
| Techninė opcija - TCHK2 |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| Rūko žibintai |
| Dienos žibintai |
| LED artimosios šviesos |
| Interjero veidrodėlis su 2 (dienos/nakties) padėtimis |
| Sekvenciniai posūkių signalai |
| 2 atbulinės eigos žibintai |
| Prieblandos ir kritulių jutikliai |
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| Apsauga nuo žvyro |
| Šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai juodos spalvos |
| Pilkos spalvos transformuojami stogo laikikliai |
| Kėbulo spalva dažyti bamperiai |
| 16" lengvojo lydinio ratlankiai |
KURO BAKAS>
| Kuro bakas, l: | 50 l |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 90 kW |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag AT |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 180 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 10,0 (LPG ) / 11,1 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | priekiniai varomi ratai |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | Hečbekas |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| Kombinuotos degalų sąnaudos pagal WLTP (l/100 km): | 6.9/7.2 l/100km |
| CO₂ (g/km): | 111/117 g/km |
STABDYMAS>
| Galiniai stabdžiai: | DRUM 9'' / Automatic Parking Brake VD Ø280x9.6 mm |
| Priekiniai stabdžiai: | ventiliuojami diskai 280x24 mm |
PADANGOS IR RATLANKIAI>
| Standartinės padangos: | 205/60 R16 92H |
SVORIS>
| Maksimali priekabos be stabdžių masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 645 kg |
| Maksimali priekabos su stabdžiais masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 1100 kg |
| Minimalus automobilio svoris be papildomos įrangos (kg): | 1222 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1685 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | benzinas + LPG |
| Sukimo momentas (Nm): | 197 at 1750 (LPG) / 190 at 2000 Nm |
| Emisijos standartas: | WLTP |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag AT |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytu bagažinės dangčiu (mm): | 1976 / 2012 mm |
| Bendras plotis (be šoninių galinio vaizdo vaidrodėlių) (mm): | 1784 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 4102 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 1853/2012 mm |
| Bazė (mm): | 2604 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 170/200 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1496 / 1586 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 6 |
| Greičių dėžės tipas: | automatinė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažinės tūris min. (dm³): | 356 dm3 |
| Maksimalus bagažo tūris nulenkus galines sėdynes (dm³): | 1108 dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.