SANDERO journey Eco-G 120
SANDĖLYJE
Kėbulas:
Hečbekas
Variklis:
Eco-G 120ag
Klasė:
journey
Išorė:
schiste grey
Vidus:
Tekstiliniai Journey sėdynių apmušalai (mėlynos spalvos)
Kaina:
17 560 €
Mėnesio įmoka:
nuo 187 € /mėnesį
Papildoma įranga
| schiste grey | 580 € |
| EASY paketas | 270 € |
| WINTER paketas | 270 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
| 5 metų arba 100 000km. garantija | 0 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Hečbekas |
| Variklis: | Eco-G 120ag |
| Klasė: | journey |
Įranga
MULTIMEDIJA
| Multimedijos sistema media display (10'' lietimui jautrus ekranas, belaidis išmaniojo telefono įkroviklis) |
| Online paslaugos |
| 7'' spalvotas ekranas prietaisų skyde |
| Kelionės kompiuteris |
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| "Ryklio peleko" tipo antena |
| Apsauga nuo žvyro |
| Kėbulo spalva dažyti šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai |
| Kėbulo spalva dažyti bamperiai |
| 16" lengvojo lydinio ratlankiai |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Nereguliuojamo aukščio vairuotojo saugos diržas |
| Interjero veidrodėlis su 2 (dienos/nakties) padėtimis |
| Centrinė konsolė - su uždara daiktadėže, su porankiu |
| Automatinis oro kondicionierius |
| Beraktis atrakinimas |
| Techninė opcija užsakant oro kondicionierių |
| Bagažinės apšvietimas |
| Elektra valdomi galiniai langai |
| Dvigubos grindys bagažinėje |
| Oda trauktas vairas |
| Galinio vaizdo kamera |
| Elektra valdomi priekiniai langai, vairuotojo su "vieno paspaudimo" funkcija |
| 4 kryptimis reguliuojamas vairas |
| Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė |
| Elektra reguliojami ir šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai |
| Šildomas galinis stiklas |
| 1/3-2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė |
| Tekstiliniai sėdynių apmušalai |
KITA ĮRANGA
| Techninė opcija - TCHK2 |
SAUGUMAS
| Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį, kelio ženklus atpažįstanti sistema ir išmanus greičio pritaikymo asistentas (OSP/TSR/ISA) |
| Keleivio (priekyje) saugos oro pagalvė |
| Pavarų perjungimo indikatorius |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| Užpakaliniai 3 taškų saugos diržai |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| Aklosios zonos stebėjimo sistema (BSW) |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
| ESP elektroninė stabilumo kontrolė su HSA pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist) |
| Automatinis, elektromechaninis rankinis stabdis |
| Paruošimas alobloko montavimui |
| e-Call sistema |
| Automatinė avarinio stabdymo sistema (AEBS) |
| Vairuotojo nuovargio perspėjimo sistema |
| Įspėjanti saugaus atstumo sistema |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Šoninės saugos oro pagalvės + Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės |
| Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu |
| žemo pasipriešinimo riedėjimui vasarinės padangos |
| ISOFIX tvirtinimo taškai vaiko kėdutei (2) užpakalinėje sėdynėje |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Aktyvios radiatoriaus oro srauto sklendės |
| Signalas, perspėjantis apie neužsegtus saugos diržus |
| Papildomas STOP šibintas |
| ECO režimas |
| Parkavimo jutikliai priekyje/gale |
| Gamyklinis greičio ribotuvas iki 180 km/h |
| Vairuotojo saugos oro pagalvė |
| Dienos žibintai |
| Sekvenciniai posūkių signalai |
| Centrinis durų užraktas |
| Automobiliui pajudėjus - automatiškai užsirakinančios durys |
| Dujų įranga (LPG) |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| Rūko žibintai |
| LED artimosios šviesos |
| 2 atbulinės eigos žibintai |
| Prieblandos ir kritulių jutikliai |
KURO BAKAS>
| Kuro bakas, l: | 50 l |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 90 kW |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 180 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 10,0 (LPG ) / 11,1 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | priekiniai varomi ratai |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | Hečbekas |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| Kombinuotos degalų sąnaudos pagal WLTP (l/100 km): | 6.8/7.2 l/100km |
| CO₂ (g/km): | 110/117 g/km |
STABDYMAS>
| Galiniai stabdžiai: | DRUM 9'' / Automatic Parking Brake VD Ø280x9.6 mm |
| Priekiniai stabdžiai: | ventiliuojami diskai 280x24 mm |
PADANGOS IR RATLANKIAI>
| Standartinės padangos: | 195/55 R16 87H |
SVORIS>
| Maksimali priekabos be stabdžių masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 615 kg |
| Maksimali priekabos su stabdžiais masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 1100 kg |
| Minimalus eksploatacinės būklės transporto priemonės svoris (be papildomos įrangos) (kg): | 1159 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1640 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | benzinas + LPG |
| Sukimo momentas (Nm): | 197 at 1750 (LPG) / 190 at 2000 Nm |
| Emisijos standartas: | WLTP |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytomis galinėmis durelėmis / bagažine (mm): | 1976 / 2012 mm |
| Bendras plotis be šoninių veidrodėlių (mm): | 1753 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 4102 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 1853/2012 mm |
| Bazė (mm): | 2604 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 130/160 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1496 / 1586 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 6 |
| Greičių dėžės tipas: | mechaninė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažo skyriaus talpa min. (dm³): | 356 dm3 |
| Maksimali bagažo talpa nulenkus galines sėdynes (dm³): | 1108 dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.