SANDERO expression Eco-G 120
Atvyksta: 10.06.2026
Kėbulas:
Hečbekas
Variklis:
Eco-G 120ag
Klasė:
expression
Išorė:
alpine white
Vidus:
Tekstiliniai sėdynių apmušalai (juodos spalvos)
Kaina:
14 810 €
Pradinė kaina:
15 310 €
Nuolaida:
500 €
Mėnesio įmoka:
nuo 180 € /mėnesį
Papildoma įranga
| Galinio vaizdo kamera | 170 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
| 5 metų arba 100 000km. garantija | 0 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Hečbekas |
| Variklis: | Eco-G 120ag |
| Klasė: | expression |
Įranga
MULTIMEDIJA
| Multimedijos sistema media display (10'' lietimui jautrus ekranas, belaidis išmaniojo telefono įkroviklis) |
| Online paslaugos |
| "Ryklio peleko" tipo antena |
| 3,5" nespalvotas ekranas |
SAUGUMAS
| Kelionės kompiuteris |
| Sistema, perspėjanti viršyjus leistiną greitį, kelio ženklus atpažįstanti sistema ir išmanus greičio pritaikymo asistentas (OSP/TSR/ISA) |
| Keleivio (priekyje) saugos oro pagalvė |
| Pavarų perjungimo indikatorius |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| Nereguliuojamo aukščio vairuotojo saugos diržas |
| Užpakaliniai 3 taškų saugos diržai |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
| ESP elektroninė stabilumo kontrolė su HSA pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema (Hill Start Assist) |
| Paruošimas alobloko montavimui |
| e-Call sistema |
| Automatinė avarinio stabdymo sistema (AEBS) |
| Vairuotojo nuovargio perspėjimo sistema |
| Įspėjanti saugaus atstumo sistema |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Šoninės saugos oro pagalvės + Užuolaidos tipo saugos oro pagalvės |
| Pastovaus greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu |
| žemo pasipriešinimo riedėjimui vasarinės padangos |
| ISOFIX tvirtinimo taškai vaiko kėdutei (2) užpakalinėje sėdynėje |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Aktyvios radiatoriaus oro srauto sklendės |
| Signalas, perspėjantis apie neužsegtus saugos diržus |
| Papildomas STOP šibintas |
| ECO režimas |
| Gamyklinis greičio ribotuvas iki 180 km/h |
| Vairuotojo saugos oro pagalvė |
| Dujų įranga (LPG) |
| Užpakaliniai parkavimo jutikliai |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Centrinis durų užraktas |
| Automobiliui pajudėjus - automatiškai užsirakinančios durys |
| Centrinė konsolė - su uždara daiktadėže, su porankiu |
| Techninė opcija užsakant oro kondicionierių |
| Bagažinės apšvietimas |
| Elektra valdomi galiniai langai |
| Oda trauktas vairas |
| Elektra valdomi priekiniai langai, vairuotojo su "vieno paspaudimo" funkcija |
| 4 kryptimis reguliuojamas vairas |
| Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė |
| Elektra reguliojami ir šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai |
| Šildomas galinis stiklas |
| 1/3-2/3 santykiu nulenkiama užpakalinė sėdynė |
| Tekstiliniai sėdynių apmušalai |
| Oro kondicionierius |
| Bagažinės grindų apdaila |
| Raktas su 3 mygtukais |
| Degalų bako dangtelis |
KITA ĮRANGA
| Techninė opcija - TCHK2 |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| Rūko žibintai |
| Dienos žibintai |
| LED artimosios šviesos |
| Interjero veidrodėlis su 2 (dienos/nakties) padėtimis |
| Sekvenciniai posūkių signalai |
| 2 atbulinės eigos žibintai |
| Prieblandos ir kritulių jutikliai |
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| Apsauga nuo žvyro |
| Kėbulo spalva dažyti šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai |
| Kėbulo spalva dažyti bamperiai |
| 16" plieniniai ratlankiai |
KURO BAKAS>
| Kuro bakas, l: | 50 l |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 90 kW |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 180 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 10,0 (LPG ) / 11,1 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | priekiniai varomi ratai |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | Hečbekas |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| Kombinuotos degalų sąnaudos pagal WLTP (l/100 km): | 6.8/7.2 l/100km |
| CO₂ (g/km): | 110/117 g/km |
STABDYMAS>
| Galiniai stabdžiai: | DRUM 9'' / Automatic Parking Brake VD Ø280x9.6 mm |
| Priekiniai stabdžiai: | ventiliuojami diskai 280x24 mm |
PADANGOS IR RATLANKIAI>
| Standartinės padangos: | 195/55 R16 87H |
SVORIS>
| Maksimali priekabos be stabdžių masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 615 kg |
| Maksimali priekabos su stabdžiais masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 1100 kg |
| Minimalus automobilio svoris be papildomos įrangos (kg): | 1159 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1665 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | benzinas + LPG |
| Sukimo momentas (Nm): | 197 at 1750 (LPG) / 190 at 2000 Nm |
| Emisijos standartas: | WLTP |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytu bagažinės dangčiu (mm): | 1976 / 2012 mm |
| Bendras plotis (be šoninių galinio vaizdo vaidrodėlių) (mm): | 1753 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 4102 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 1853/2012 mm |
| Bazė (mm): | 2604 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 130/160 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1496 / 1586 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 6 |
| Greičių dėžės tipas: | mechaninė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažinės tūris min. (dm³): | 356 dm3 |
| Maksimalus bagažo tūris nulenkus galines sėdynes (dm³): | 1108 dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.