DUSTER journey Eco-G 120 auto
Atvyksta: 09.06.2026
Kėbulas:
Visureigis
Variklis:
Eco-G 120ag AT
Klasė:
journey
Išorė:
pearl black
Vidus:
Journey apmušalai
Kaina:
23 850 €
Pradinė kaina:
24 350 €
Nuolaida:
500 €
Mėnesio įmoka:
nuo 191 € /mėnesį
Papildoma įranga
| pearl black | 700 € |
| PARKING paketas | 440 € |
| WINTER paketas | 270 € |
| 5 metų arba 100 000km. garantija | 0 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Visureigis |
| Variklis: | Eco-G 120ag AT |
| Klasė: | journey |
Įranga
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| Vasarinės padangos |
| 18'' lengvojo lydinio ratlankiai |
| Pilkos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai |
| Elektra reguliuojami, užlenkiami, šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai |
| Kėbulo spalva dažyti bamperiai |
| Tamsinti užpakaliniai langai |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Stogo laikikliai |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Dviem padėtimis reguliuojamos bagažinės grindys |
| Elektra valdomi galiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija |
| Elektra valdomi priekiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija |
| Santykiu 1/3-2/3 nulenkiama galinė sėdynė |
| Laisvų rankų kortelė |
| Automatinis oro kondicionierius |
| Eko oda aptrauktas vairas |
| 4 kryptimis reguliuojamas vairas |
| Nereguliuojamo aukščio vairuotojo saugos diržas |
| Centrinis durų užraktas |
| Pavarų perjungimo indikatorius |
| Galinio vaizdo kamera |
| Aukšta centrinė konsolė su reguliuojamu porankiu ir uždara daiktadėže |
| Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė, reguliuojama juosmens padėtis |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| Galinio vaizdo veidrodėlis su dienos/nakties padėtimis |
| LED dienos žibintai |
| ECO LED žibintai (dienos žibintai ir artimosios šviesos - LED, ilgosios šviesos - halogeninės) |
| Rūko žibintai |
| Lietaus ir kritulių jutikliai |
KITA ĮRANGA
| MODEL YEAR 2026 |
SAUGUMAS
| Automatinės ilgosios šviesos (AHL) |
| Saugaus atstumo perspėjimo sistema (DW) |
| Pirotechniniai saugos diržų įtempėjai |
| Automatinis stovėjimo stabdys |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| e-Call sistema |
| Kelio ženklų atpažinimo sistema (ISA) |
| ESP + pajudėjimo įkalnėje asistentas (HSA) |
| Užpakaliniai parkavimo jutikliai |
| Aktyvi avarinio stabdymo sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus |
| ECO režimas |
| Priekinės šoninės saugos oro pagalvės, užuolaidos tipo saugos oro pagalvės pirmoje ir antroje eilėje |
| Užpakaliniai 3 taškų saugos diržai |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Vairuotojo ir keleivio priekyje saugos oro pagalvės |
| Keleivio (priekyje) saugos oro pagalvė su išjungimo galimybe |
| ISOFIX tvirtinimas |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| Adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) |
| Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema su kamera |
MULTIMEDIJA
| Media Nav Live 10" su Arkamys garso sistema, 6 garsiakalbiai ir belaidis išmaniojo telefono atvaizdavimas |
| Belaidis išmaniojo telefono įkroviklis |
| 7'' TFT prietaisų skydelis |
| 12V lizdas bagažinėje |
KURO BAKAS>
| Kuro bakas, l: | 51 l |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 90 kW |
| Variklio tipas: | Eco-G 120ag AT |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 180 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 11,6 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | 4X2 |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | visureigis |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| Kombinuotos degalų sąnaudos pagal WLTP (l/100 km): | 7,6 l/100km |
| CO₂ (g/km): | 123 g/km |
STABDYMAS>
| Galiniai stabdžiai: | būgniniai 9" jeigu komplektuojama su mechaniniu rankiniu stabdžiu mm |
| Priekiniai stabdžiai: | Φ280x24 mm |
SVORIS>
| Maksimali priekabos be stabdžių masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 750 kg |
| Maksimali priekabos su stabdžiais masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 1500 kg |
| Minimalus automobilio svoris be papildomos įrangos (kg): | 1426 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1835 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | benzinas + LPG |
| Sukimo momentas (Nm): | 200 Nm |
| Emisijos standartas: | EURO6 |
| Variklio tipas: | LPG |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytu bagažinės dangčiu (mm): | 2092 mm |
| Bendras plotis (be šoninių galinio vaizdo vaidrodėlių) (mm): | 1921 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 4343 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 2069 mm |
| Bazė (mm): | 2657 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 194 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1616 |
TECHNINIS TIPAS>
| Sėdimųjų vietų skaičius: | 5 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 6 |
| Greičių dėžės tipas: | automatinė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažinės tūris min. (dm³): | 594 dm3 |
| Maksimalus bagažo tūris nulenkus galines sėdynes (dm³): | 1696 dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.