DUSTER expression hybrid-G 150 4x4
SANDĖLYJE
Kėbulas:
Visureigis
Variklis:
hybrid-G 150ag AWD
Klasė:
expression
Išorė:
glacier white
Vidus:
Sėdynių apmušalai Denim
Kaina:
26 010 €
Pradinė kaina:
26 510 €
Nuolaida:
500 €
Mėnesio įmoka:
nuo 209 € /mėnesį
Papildoma įranga
| WINTER paketas | 270 € |
| 5 metų arba 100 000km. garantija | 0 € |
| Automobilio paruošimas, kilimėliai, registracija | 150 € |
Opcijos, įtrauktos į bendrą automobilio kainą
Techniniai duomenys
General
| Kėbulas: | Visureigis |
| Variklis: | hybrid-G 150ag AWD |
| Klasė: | expression |
Įranga
IŠORĖS DIZAINAS & RATAI
| Pilkos spalvos šoninių galinio vaizdo veidrodėlių korpusai |
| Kėbulo spalva dažyti bamperiai |
| Pradurtos padangos taisymo komplektas |
| Padangų slėgio stebėjimo sistema (netiesioginė) |
| Stogo laikikliai |
| Demisezoninės padangos |
| 17" lengvojo lydinio ratlankiai |
| Elektra reguliuojami, šildomi šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai |
INTERJERAS IR KOMFORTAS
| Elektra valdomi galiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija |
| Elektra valdomi priekiniai langai su "vieno paspaudimo" funkcija |
| Santykiu 1/3-2/3 nulenkiama galinė sėdynė |
| Eko oda aptrauktas vairas |
| 4 kryptimis reguliuojamas vairas |
| Nereguliuojamo aukščio vairuotojo saugos diržas |
| Reguliuojamo aukščio vairuotojo sėdynė |
| Centrinis durų užraktas |
| Pavarų perjungimo indikatorius |
| Galinio vaizdo kamera |
| Aukšta centrinė konsolė su reguliuojamu porankiu ir uždara daiktadėže |
| Standartinės bagažinės grindys |
| 2 rakteliai su 3 mygtukais (1 iš jų užlenkiamas) |
| Oro kondicionierius |
MATOMUMAS IR APŠVIETIMAS
| Galinio vaizdo veidrodėlis su dienos/nakties padėtimis |
| LED dienos žibintai |
| ECO LED žibintai (dienos žibintai ir artimosios šviesos - LED, ilgosios šviesos - halogeninės) |
| Lietaus ir kritulių jutikliai |
KITA ĮRANGA
| MODEL YEAR 2026 |
SAUGUMAS
| Saugaus atstumo perspėjimo sistema (DW) |
| Pirotechniniai saugos diržų įtempėjai |
| Automatinis stovėjimo stabdys |
| Juostos išlaikymo asistentas (LKA) |
| e-Call sistema |
| Kelio ženklų atpažinimo sistema (ISA) |
| Greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu |
| Užpakaliniai parkavimo jutikliai |
| Aktyvi avarinio stabdymo sistema detektuojanti pėsčiuosius ir dviratininkus |
| ECO režimas |
| Priekinės šoninės saugos oro pagalvės, užuolaidos tipo saugos oro pagalvės pirmoje ir antroje eilėje |
| Užpakaliniai 3 taškų saugos diržai |
| Stabdžių antiblokavimo sistema (ABS) |
| Vairuotojo ir keleivio priekyje saugos oro pagalvės |
| Keleivio (priekyje) saugos oro pagalvė su išjungimo galimybe |
| ISOFIX tvirtinimas |
| Avarinio stabdymo asistentas |
| ESP + nusileidimo nuo kalno asistentas |
| Vairuotojo nuovargio stebėjimo sistema su kamera |
MULTIMEDIJA
| 7'' TFT prietaisų skydelis |
| New Media Nav Live 10" su 4 garsiakalbiais ir belaidžiu išmaniojo telefono atvaizdavimas |
KURO BAKAS>
| Kuro bakas, l: | 51 l |
KONFIGŪRAVIMAS>
| Galia (kW): | 113 kW |
| Variklio tipas: | hybrid-G 150ag AWD |
E-TECH>
| Baterijos talpa (kWh): | 0,84 kWh kWh |
DINAMIKA>
| Maksimalus greitis (km/h): | 180 km/h |
| Pagreitis 0-100 km/h (s): | 10,4 s |
VARANTYS RATAI>
| Varantieji ratai: | 4X4 |
KĖBULO TIPAS>
| Kėbulo tipas: | visureigis |
KURO SĄNAUDOS IR CO2 EMISIJA>
| Kombinuotos degalų sąnaudos pagal WLTP (l/100 km): | 6,0 l/100km |
| CO₂ (g/km): | 135 g/km |
STABDYMAS>
| Galiniai stabdžiai: | būgniniai 9" jeigu komplektuojama su mechaniniu rankiniu stabdžiu mm |
| Priekiniai stabdžiai: | Φ280x24 mm |
SVORIS>
| Maksimali priekabos su stabdžiais masė - kai automobilyje tik vairuotojas (kg): | 1500 kg |
| Minimalus automobilio svoris be papildomos įrangos (kg): | 1484 kg |
| Bendras svoris (kg): | 1925 kg |
VARIKLIS>
| Degalų tipas: | benzinas/švelnus-hibridas + LPG |
| Sukimo momentas (Nm): | 230 Nm |
| Emisijos standartas: | EURO6 |
| Variklio tipas: | LPG |
IŠMATAVIMAI>
| Aukštis su atidarytu bagažinės dangčiu (mm): | 2095 mm |
| Bendras plotis (be šoninių galinio vaizdo vaidrodėlių) (mm): | 1921 mm |
| Bendras ilgis (mm): | 4343 |
| Bendras plotis (su šoniniais galinio vaizdo veidrodėliais) (mm): | 2069 mm |
| Bazė (mm): | 2657 mm |
| Prošvaisa nuo žemės, su kroviniu (mm): | 209 mm |
| Bendras aukštis (mm): | 1619 |
TECHNINIS TIPAS>
| Sėdimųjų vietų skaičius: | 5 |
PAVARŲ DĖŽĖ>
| Pavarų kiekis (į priekį): | 6 |
| Greičių dėžės tipas: | automatinė |
BAGAŽINĖS TŪRIS>
| Bagažinės tūris min. (dm³): | 558 dm3 |
| Maksimalus bagažo tūris nulenkus galines sėdynes (dm³): | 1648 dm3 |
Pagal 2004/3/EB papildomos įrangos direktyvą, vairavimo technika, krovumas, kelio ir oro sąlygos gali daryti įtaką faktiniam degalų sunaudojimui.
Dėjome visas pastangas, kad pateiktume teisingas kainas, tačiau gali pasitaikyti ir netikslumų. Iš anksto už tai atsiprašome ir tokiu atveju stengsimės jums pateikti kuo geresnį pasiūlymą.